Jump to content
Българският форум за музиканти

Яко жицария


philphil

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:) ее хуууу де м тва 'момчета и хора'' го исползвам само е така ,за щурутия, не съм такъв, а и не се комуникира трудно с мен, не съм такъв човек, тука нарочно така.....м вече няма......извинявайте.

 

кажете нещо интересно....ааа аз съм на 16 год. иначе, morticia ти на колко си и от каде си/?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--Яко метъл, ЖИЦИ

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеко, всеки един от нас, както ти казах си има тема отворена тук... е добре де, не всеки но повечето :)Морти ;)

 

Иначе не ни даде шанс да разберем какво те интересува, какво слушаш, на какво свириш. Само едни снимки лично на мен не ми дават никаква информация, освен че има китара в ръцете ти. Добре, че намерих темата за група, че иначе нямаше никаква представа да получа за теб. Затова си имаме едно шаблонче за представянето, за да знаем кой какъв е и какво цели в този форум. Опитите ни да те заговорим, или поне моите срещнаха една стена от Уейеее, Яко Жица и т.н. Това прави впечатлението на хората, когато не познават грешно. Тук не сме гадини, просто се радваме на новофорумците и ги наскачаме с въпроси, когато държат себе си в конфиденциална мъгла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оставете го. като узрее дошевно и мисловно ще спре с простотиите. сега това му е в главата - да изпъкне и да се показва с УЕЕЕ КЯО ЖИЦАРИЯ и така нататък, с надеждата някой да му каже браво. ма нема да стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля 4е 'си4ки в тоя форум слушаме всякакви разновидности на метала, а ти, непракъснато пишейки 'яко жици, метал и т.н.' не правиш голямо впе4атление. Тва, което ти правиш в момента си е 4иста проба гъзареене. Не ти го казвам за да те обида или нещо подобно, а просто ти казвам как комуникираме 'си4ки тука - разменяме си савети, идеи, ходим по срещи, а специално в 'самопредставяне' 'секи пише по нещо ... нищо няма да ти стане, ако и ти го напраиш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига, стига. Аз съм май най-виновен за цялата дъндания покрай тоз младеж. В смисъл не започвайте спор за глупости ;) Няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата

 

Добре дошъл на Philphil :bravo:

 

Офф

 

ти да не си 4алгар ?

Просто ме учуди твърденито ти,че 'си4ки в тоя форум слушаме всякакви разновидности на метала.

 

Има и други разновидности в музиката освен чалга и метал :bravo:

 

свири по wedding celebrations - бозуки...съм го гледал 

 

Кръвта вода не става друго си чалгийката :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре знам и да другите видове музика и ми е напълно известно 4е има не само метал и 4алга ... написах го защото pihlphil пише само за метал ... или 'яко жици' или 'яко метал' .. затова просто отбелязах :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти да не си 4алгар ?

ще си позволя да защитя колегата от необмислените изказвания на тийнейджърка, подвластна на метъл течението -

драга, колегата е свирил с Били Кобъм и Майк Стърн........повече няма да ти казвам - порови малко и ще видиш за какво иде реч B) нека е чалгар, не ни пречи :green:

образовай се малко преди да изсипеш някоя простотия, с която отново да станеш за смях B) живота не е само чалга и метъл - това са двете крайности

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.