Jump to content
Българският форум за музиканти

един кавър от мен :)


Recommended Posts

набързо драснах ей тоя кавър на Уайтснейк...всъщност набарах един бекинг трак и така.......надявам се да ви хареса :) искам коментари - особено за звука ;)

 

http://stratocaster.muzikant.org/aint.mp3

 

ако има някой ентусиаст може да нагъне отгоре един вокал :curse:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нали съм егоистичен и затова я надупих :) междудругото е с нек адаптера на ибанезо - метал зон - кубе. после малко ехо за замазване на грешките :):):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато скопиш хармонията на една песен остава половин песен раиш.

Нито ритъма в припева ме кефи нито нищо... За разлагането да не говорим. Странните акценти (също в припева) ми бъркат отвсякъде... И свири хеви метал щом ти е мерак. Супер напържена китара и прочее...

Ако аз го бях записал това нямаше да го пусна на никого раиш. Имам баси колекцията бекинг тракс. Съответно върху някои съм писал ама стават само за у дома.

Не се сърди, баце, ама не бива (освен на 1,2 местенца). Не че имам нещо против, ама песента ме кефи много.

Спокойно може да игнорирате мнението ми. Не е с цел заяждане. Опитвам се да съм конструктивен. Почти никога не пиша като не ме кефи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, никой не казва че е професионален запис с професионално изпълнение B) всичко е за удоволствие - никой не е тръгнал на състезание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за т'ва. Нормален човек си. Чуваш ОК. Като чуеш е не е у ред, пък врътни го още веднъж, дваж и тогава на хората, раиш. Иначе става пънк цялата работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.