Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупка на ел.китара


JMJoe

Recommended Posts

Искам да ви попитам откъде мога да си купя една прилична електрическа китара за 150-200лв. във Варна.

 

Прочетох една тема,в която сте коментирали китарите от технополис и разбрах,че там не са много хубави.

 

Гледам да избягвам втора употреба (имам си причини) и просто спешно ми трябват предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музикален център "Канев" - зад Руското.

Фактор - на Мария Луйза, точно до Годзила. 

Четеш, отиваш, питаш, пробваш и си ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след това можеш да хапнеш една салата "Годзила".  Често се отбивам там, когато съм във Варна, много вкусна и подходяща за сезона салата.

 

Не знам какви са ти причините относно употребяваните инструменти, но нова и "прилична" китара за 150-200 лв не можеш да си купиш, дори и за втора употреба ще си трябва оглеждане и някой с опит (ти явно нямаш такъв), който да помага. Та с няколко думи, съвсем спешно можеш да се сдобиеш с някакъв уникален боклук, който след известно време ще се чудиш на кого да продадеш на 1/3 от цената, само за да се отървеш от него.

"Спешно", или изваждаш поне още толкова пари и отиваш на посочените по-горе адреси (пак препоръчително с някой, който има повечко представа от теб) или забравяш за причините, които си имаш и започваш да се оглеждаш за нещо употребявано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен ми трябва някаква като за начинаещ (какъвто съм аз).Сега,не търся кой знае каква китара,то е ясно че няма да е от най-хубавите,но за 200 лева поне да не е баш боклук (това имам напредвид под прилична).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :)

Хвърли поглед на тази китара тук;

http://www.telesound.bg/catalogue/jay-turser-jt300-bk/

Имам същата, чисто нова, спечелена на конкурс през месец април, тази година. С найлоните е и не съм я пипал от тогава, просто свиря на малко по-висок клас.

Ако искаш дай някакъв телефон, скайп или фейсбук за връзка :)

Поздрави, Тихомир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата, за 200лв ще си е баш боклук, до такава степен, че може перманентно да те откаже от китарите. Не ти трява кой знае какво за начинаещ, но не е най-лошото. Ами усилвател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Баце ,последния ми дрънч в джем раздела е с китара за 130 кинта,която е перфектна сравнено със соц-китарите ,на които сме започвали (аз поне ) през 80-те ..

Че са боклук е ясно,ама после като си хвана Гибсъна умирам от кеф..

При евтините пръчки трябва да се гледа грифа дали не е изметнат,щото наШте търговци ти ги продават с кашона в който са пътували от братски Китай и за словосъчетанието "сет-ъп" мислат ,че е някаква нова манджа в кръчмата отсреща..

Та ,ако нямаш достатъчно финанс - Втора ръка инструмент,първия собственик все да се е опитал да го направи в годно за свирене положение и после поемаш по пътя да намериш поне 1000 кинта за Китара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ това за манджата в кръчмата ми хареса :D Айде пусни някой бекинг за джем, ама като за не толкова сложни хора.

 

Иначе по темата има изписани около 500 теми само тук във форума :)

Още малко спестявания и читава китара втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.