Jump to content
Българският форум за музиканти

Бива ли го Line 6 Pod 2.0


kolio_k

Recommended Posts

Здравейте всички.Имам въпрос спецялно към потребителите и запознатите с LINE 6 POD 2.0.Един такъв ми се подмята под леглото от бая време и вчера реших да посвиря малко с него но не останах особено впечатлен от саунда му.Но от друга страна аз не се и опитах да правя някакви особенни редакции

 

Та въпроса ми е следният : Струва ли се да се занимавам с това нещо,в смисъл може ли да се докара добър саунд с него(под добър саунд разбирам относително прилична алтернатива на лампово кубе и педалчета) ,или да го продавам( и ако да колко би била реалната му цена секъндхенд и без футконтролер)

 

Мерси на всички предварително.

 

П.П.Проверих за нещо подобно с търсачката,но не намерих нищо задоволително.В случай че има ,моля дайте линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добър е от аналога си - ВАМП-2. Иначе има кусури, но пък е супер малък и преносим. Виждал съм западни групи, които си носят едно такова за резерва ако нещо от усилвателите им се прецака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро писах в една тема за POD, та малко ще се повторя. На едно джаз събитие Иван Лечев свиреше с такова в пулта директно и саунда беше СУПЕР! Само дето модела сигурно е бил PODxt Live, понеже беше с една доста злобна педалиера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето колко различно ,различните хора вьзприемат звука

 

за мен - Иван Лечев звучи изкуствено с този лайн 6 - особенно когато свири блус - просто моделера няма динамика за тези неща,

а пьк Иван го мьрзи да си носи истинския амп Фендер Вибролукс

-е с това вади вече як звук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви,като намеря време ще му дръпна упътването от нета и ще се пробвам да докарам нещо.Жалкото е че никак не ме влечат тия дигитални нещица ама наистина е преносима тази джаджа,та може да ме спаси някой път от мъкнене на кубе.

 

П.П.Baby Thomas,мерси още веднъж за подписа.Най-накрая се светнах как става номера с банерите :):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.