Jump to content
Българският форум за музиканти

пак саундтрак


peshoy2k

Recommended Posts

http://shirpotreba.data.bg/HMG-01.mp3

 

нахвърлях некои идеи вчера, този път мисля стана по-добре за фон мезотерапия, демек бодене с игли :lol:

 

мнеиеята - задължителни

 

айде до скоро, очаквам идеи, дано ви хареса !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Пешо както ми се спеше и това лекинко нежнинко звукченце и

 

хррррррррррр, хррррррррррррр, хррррррррррр

 

 

p.s. И кви други неща може да се правят на това :D :inlove:

Парчето кефи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям :beer: колегите

Наистина доста атмосфера има, успокояващо е. Пианото, лекото раздвижване към края... абе всичко кефи.

Браво :cheers: :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, радвам се, има да се отработят солата, защото съм ги драснал доста набързо, а и все ми се ще малко акустична китарка да намери местенце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е! мисля че в началото там където ония звуци наподобяват капки вода може да ги заместиш с реални такива. ама да не вземат да се напикаят докато ги бодат :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми истински са верно, радвам се, просто взех че послушах малко релакс музика, поанализирах и драснах набързо хармонията. Повечко време ми отнеха самите инструменти да ги избера, опразних една бира 2 литра през това време ама изкуството иска жертви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):):ph34r::):):headbang:

Мнооооооого добро попадение за стила (който харесвам..). Още едно доказателство за таланта ти.. Това е едно от парчетата дето ще си запазя...;) И малко градивна критика: капките малко по-назад да идат и с повече ривърб.. и тия стрингс дето са в началото повече ривърб търпят мaй.. също малко внезапно ми идва включването на синта в третата част ама ще видим на второ слушане как ще е.. Музиката е точно за целта, за която ти требе.. Бтв предполагам, че чичко Brian Eno би те похвалил особено за пиано-работата;) Успех!

 

EDIT: не понасям акустични китари на подобен вид музика - прекалено сладникаво става, ама това си е мое лично мнение и предпочитание..:)

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.