Jump to content
Българският форум за музиканти

О'шипка


Achiles

Recommended Posts

Какво да се направи? Ако е слух е добре - ако не е слух е кофти , кофти и то много, защото този клуб се явява като Светая Светих за нашата мижава ъндърграунд сцена.Тук прочетох много негативни мнения относно клуба,не знам на каква основа са породени, но в едно съм сигурен, ако самите те са музиканти убеден съм че, са искали и не веднъж са си мечтали да свирят там,Защото на орактика това е единственото място където можеш да свириш това което с месеци и години си творил,Нито Фенс нито Маската,Колкото до слабата посещамост, мога да кажа че, НИЕ българите не можем да уважаваме своите групи, за нас БГ бандите винаги са били смешни,не можещи да свирят, до сега не съм бил на участие на някоя банда на което след самото свършване да не съм чул отзиви абе не бе толкова лошо, ама глей го тоя глей го ония, оя па на къв се прави , китариста бил имитирал еди кой си певеца чупел стойки като не знам си кой, а всъщото време боготворим някакви чужди банди , които са дори по смешни от нашите.Рок клубове ще има когато българската публика се научи да уважава своите групи,а не да се стиска за 3 лв , а в същото време да е дала 20 лв за бира.Когато има това уважение.когато се научи да купува музиката и, тогава ще се появят и хора с пари които ше инвестират в подобни заведения.Така ще сме добре и ние слушателите и ние музикантите и ние клиентите

Редактирано от enuffZnuff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:bravo: Мдаа... разбрахте ли братя и сестри кви сме ние според собствениците на О!Шипка - зомбита! Направо цитирам: "нормално е желанието да се спре потока от зомбита, който слиза долу и да започнат да слизат нормални хора от друга класа" ;) :wow:

Ей тва го прочетох в новините на radiotangra.com и направо не можах да повярвам! Собствениците правели ремонт щото видите ли клуба да се посещава от "нормални хора от друга класа"?!!!! Има и още: "след ремонта пицарията гони един по висок стандарт и хората, които посещават заведението ще се разминават доста със клиентите на заведението."

Демек средностатистическият метъл в България е считан за "зомби" и не е желан на място където се "гони един по висок стандарт "... и изобщо метълите явно не са "нормални хора от класа". :twisted: :dance: :twisted:

Аре прочетете си я сами тази новинка и се възмущавайте: http://www.radiotangra.com/index.php?page=...lng=bg#news1747

:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тази новина се убедих че Криндо е тъп като градинска лейка... Извинявам се на всички лейки.

 

Това там не е английски клуб за джентълмени където да си седите по креслата и да пиете уиски със сода ебати.

 

Както и да е. Може пък промените да са в позитивна насока...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е положението.Аз не съм метъл, но пак е обидно, щото никой не е казал, че зомбита са само метълите:)Ето това е отношението на Индже към клиентите му...Ами аз няма да стъпя повече там.Да го духат!Не може ъндърграунда да се разминава с хайърграунда който плющи пици, за по 10 лева горе, не е прието.

Бойкот!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам и хората, които се оплакват от цените там. Аз лично отивам да слушам или да правя музика не да се наливам с алкохол.

е той алкохола е неизменна част от цялата работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е. Може пък промените да са в позитивна насока

 

надали...по-скоро ще го превърнат в поредния пиано-бар и всичко ще се свърши набързо :)

Всъщност не ме учудва цялата работа...това отношение си го има отдавна като цяло към клиентите на О!Шипка...и то не е само от съдържателите, ами и от персонала...затова отдавна вече не стъпвам в тая пицария. Жалко че и клуба ще замине...

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте бе хора - не бива да се забравят всичките години, през които клубът е успял НЯКАКСИ да просъществува като сцена за авторска музика. Не знам какви нерви и усилия е струвало това на хората, които са се инатили заради едната идея. Предполагам, че вече наистина опира до финансово оцеляване и след като няма клиенти, които да инвестират солидно (или поне редовно), собствениците трябва да променят политиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех Криндо - какьв метьл беше навремето

 

а сега иска да вкарва костюмираните типове

 

някой бе казал - всичко тече и се променя

 

друг - о времена, о нрави

 

а пьк аз ще ви кажа - че природата не тьрпи празни дупки

 

бил сьм малко пьти в Ошипка

не е най подходящото място за тая работа

тоест - добре че го имаше - но ще е по добре -да се направи нещо по добро

R.I.P.

 

в моите представи - тоест ако аз имах парите и мястото -

помещението трябва да е 2 пьти по - голямо поне от Фенса

сцената да е по високо

да има добра видимост и чуваемост

крьгьл бар е добре - и малко високи столове

това не е седянка

от 20-22 часа - банда с авторска музика

от 22-24 часа - банда с предимно кавьрски репертоар

 

е..ти какьв сьм тьпак - давам идеи наготово

ама едва ли някой ще ги открадне - бьлгарите не слушат какво им се говори

 

Еджкрашьр - най добре ще Ви каже как стоят нещата с английските рок клубове

защо трябва постоянно да се открива топлата вода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове недейте така.Ето за тази неблагодарност в публиката говорих аз малко по-назад.Еми като няма да ходите в О!Шипка ходете в О!Азис. :P Хората искат да привлекат публика от сорта на малко по-претенциозни хора,които не обичат дупки и пого.Нека първо да видим какво са исрали те в клуба,а след това и ние да серем отгоре му;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам намерение да си разплета чорапите поради факта, че някой си материално ориентиран "умник" се е видял със средства и извендъж е решил да прави изказвания от типа "аз съм над нещата". не става така или си, или не си - толкова дълги преходни периоди никой не харесва. затова е по-добре да сме по-скромни с изказванията. шипка винаги е била дупка, но имаше някоя готина банда веднъж на месеца.

нека сега с две думи ви обясня колко е посредствен въпросният човек, който е направил изказването пред тангра и нарича КЛИЕНТИТЕ си "зомбита"... ТЪП ТА ВДЛЪБНАТ.

мисля, че на запад хората добре познават и прилагат приказката "клиентът винаги е прав", защото знаят как се прави бизнес уважаеми господа. после зомбитата му били виновни. колко е жалък този, чак ми е жал.

НЕ ХОДЕТЕ В ШИПКА ВЕЧЕ, АКО СЕ УВАЖАВАТЕ!

Редактирано от in search of odd intelligence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...о е тъп като градинска лейка... Извинявам се на всички лейки.

Недейте така ,младежи. ;);):pray:

Така не се говори......

Използвайте по възвишени изрази:кух като овчарска тамбура,тъп като г*з на гайда и т.н.

Кви са тея лейки бе,да не сте градинари някви.Музиканти сте все пак.....

 

 

Мамицата им и във Варна бяха посъветвали Жоро да затвори Зоната и да отвори пицариика.... :P;):P

 

Според думите на художествения директор и мениджър на "О! Шипка" Индже Ръсовски-  Криндо
-а той само кустуми ли носи? Този веднъж съм го виждал само ,не ми направи никак добро впечатление,очакваше може би че ще му се моля да свирим в О'Шипка ...........

И не беше облечен никак добре,камуфлажни панталони и анорак,истинско зомби.

Редактирано от Sad But True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех Криндо - какьв метьл беше навремето

 

а сега иска да вкарва костюмираните типове

 

някой бе казал - всичко тече и се променя

 

друг - о времена, о нрави

 

а пьк аз ще ви кажа - че природата не тьрпи празни дупки

А Алеко много отдавна написал един разказ за Николчо, дето майка му го изкъпала, та направил "яко кинти (кариера)" и като пораснал изгонил баща си от "офиса"

 

Та рекъл баща му:

" - .... Боже ..... .. ........"

Малко е пресилено в случая ама ей така се сетих :P

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах ще има ли концерти след 'промяната'. Не разбрах и какво значи "хората, които посещават заведението ще се разминават доста със клиентите на заведението"

 

Криндо е саботъор, които иска да направи шипката чалга бар и да набута зомбитата в 3 Уши при прекрасната им охрана :P Не, сериозно някой има ли идея какво ще правим сега? На мен надеждите ми са свързани единствено с хората от re-act, които изглежда се справят добре, но това е за хардкора общо взето. Би било доста яко да се правят концерти в читалище Средец, където има доста повече място, по-голяма сцена, по-добра акустика и не е на лошо място. Всъщност последните 2 концерта, на които бях там бяха направо перфектни, пък и започнаха и съответно свършиха по-рано и се прибрах с градски транспорт; наблизо имаше магазин за хрантителни стоки (т.е. и за бира ;) ) За жалост едва ли биха могли да станат ежемесечни или още повече ежедневни концертите там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.