Jump to content
Българският форум за музиканти

"Металика за бебета"


Baby Thomas

Recommended Posts

Това го чух днес по ММ и реших да проверя каква е работата. Оказа се, че другарите от Baby Rock Records предлагат класическа рок/метъл музика преработена за бебета. На линка се виждат банди като Metallica, Led Zeppelin, Pink Floyd, Nirvana, Radiohead, Beatles и други. В песните нямало яка жица, джангър с две каси и дерящи се вокали, а музиката била пресъздадена с бебешки инструменти. На сайта има семпли, които могат да се чуят. Ще потърся и в Мулето дали има... <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, оказва се че съм си изпреварил времето. Вместо от малък да се зарибявам по брутална жица. увреждайки необратимо детската си психика, съм могъл да почна с бебешките варианти. Само че добрите хора късно се сетили за това... Аз обаче вече и без кристално кълбо мога да предвидя съдбата на малката си племенница (ейдж - 34 дни:) ). Още утре започвам да я зарибявам:))) Дано само не стане като чичо си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един авер синчето слуша Accept, AC/DC, Running Wild и още много други.

На 3 години е.

Не можах да повярвам как отиде до компа, цъкна Winamp, разгледа ми листата и си пусна Suicidal Tendencies. :):):)

И си слага слушалки и почва да си клати главата.

Питам го дали харесва някаква друга музика. Оказа се, че слуша само метъл и пънк. :):):beer::o:):)

Евала на такЪвИ родители! :):beer::greenball::greenball::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо пък евала?

Аз на моето бебе му пея и пускам и детски песнички и знаете ли какво - даже му харесват! Според мен най-истинско е да му се пее на едно детенце - така между певеца и него има контакт. Вместо между него и уредбата...

 

Влад

 

п.п.

Е няма как да слуша друго освен метъл и пънк детето, ако колекцията на родителите му е такЪва... Но какво значи "харесва само ..." при положение, че няма избор?

В.

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо пък евала?

Аз на моето бебе му пея и пускам и детски песнички и знаете ли какво - даже му харесват! Според мен най-истинско е да му се пее на едно детенце - така между певеца и него има контакт. Вместо между него и уредбата...

 

Влад

 

п.п.

Е няма как да слуша друго освен метъл и пънк детето, ако колекцията на родителите му е такЪва... Но какво значи "харесва само ..." при положение, че няма избор?

В.

Vlad а какво пееш заи4енцето бяло или зелен4уци които не яде?

 

:) ам...за репертоара питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@аладин:

Пaнталонки,манталонки, вече си припомних 10-ина песнички:) Пиши ми ЛС за списъка, ако ти трябва.

@черния дракон:

Ако родителите не пеят - нека му пускат яка жица:P Всеки сам си избира! Но малките деца обичат да чуват гласа на родителите, дори те да не пеят добре.

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как да слуша друго освен метъл и пънк детето, ако колекцията на родителите му е такЪва... Но какво значи "харесва само ..." при положение, че няма избор?

В.

Само баща му е метъл и се оплаква, че майката слуша Елтън Джон и Фил Колинс.

Малкият е много развит като за възрастта си - сглобява сложни изреччения, работи свободно с компютър, води задълбочени диалози и, очевидно, вече има и свои музикални вкусове!

Не казвам, че баща му не му е повлиял, но от двете влияния вкъщи малкият е избрал метъла! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акселерация, какво да правиш:)

Но честно казано ми е много смешно, когата възрастните говорят за деца /в случая бебе/, които "работят" на компютъра:) Имам работа с точно такива деца, но извършена работа не съм видял - само игри и сайтчета от сорта на "уингс"/момичешка анимация/ и "кефче".

Нека не надценяваме детските умения и вкусове - всяко нещо с времето си...

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

Не е истина на какво са направили песните на Tool..

 

Време е да правим армия от малки туулофилчета... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че баща му не му е повлиял, но от двете влияния вкъщи малкият е избрал метъла! :metalist:

Абе ако питаш мен,избрал е метъла,'щото иска да подражава на баща си. :)

Иначе песните ми звучат много...хмм "MIDI?!". :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@аладин:

Пaнталонки,манталонки, вече си припомних 10-ина песнички:happy: Пиши ми ЛС за списъка, ако ти трябва.

@черния дракон:

Ако родителите не пеят - нека му пускат яка жица:) Всеки сам си избира! Но малките деца обичат да чуват гласа на родителите, дори те да не пеят добре.

 

Влад

неказа само мъжко или женско е бебето и на колко години...

 

ина4е сложи един линк да те видим и 4уем как пееш песни4ките

 

списако не ни требе :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.