Jump to content
Българският форум за музиканти

Захранване за педали :) малко по про един вид


Recommended Posts

Ужас! Счупих си маникюра с тая кутия  :greenball:  Ама стана яка! Бойна! И финала е ясен. Ракията не съм я снимал да не прайм риклама  :greenangel:

boxxf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй на трйетата снимка кондензатори ли бяа или ризистори че е ниска ризулютцията :)

С таз маслинка на късо шъ дадеш, да знаиш.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уааааа !

В процеса на монтаж и тестване ли се снима ??? Нещо верно е дала на късо маслинката май :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми общо взето де що има време се снима и сглобява и тества. Малко хаотично, но много натоварена програма  :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напрао са укъсих яко с тоя електролит снощи.  :drummer:

Е за това трябваше да кажеш колко Фарада е била ракийката !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми снощи се донапънах и туй то. Малко съм объркал заглавието (не е толкова про) :) ама знам ли, може да съм си мислел че ще стане. Не можах да го снимам вътре (за да не ми гледате спагетите) че трудно затворих кутията и после не ми се разглобяваше пак. Свинската опашка е против уроки  :greenball:  Оправил съм кондензаторите, турих малко светодиоди за съспенс и лустро, предпазител, изолирал съм всичко ще можах из кутията, гумени уплътнения на тороида и май е това. Само забравих на входа на 220-то да сложа кондензатор, макар че го купих, ама някой ден и това ще стане. Благодаря за вниманието и помощта колеги съфорумци. Не съм го пробвал в бойна среда, но се вижда бойното поле. Довечера ще се тества.

 

37288974.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кривите ламаринки добавят екзотичен привкус и DIY разкош.

Мачка машинката :)

Пък фоновото ЛЕД осветление направо ми напомня за "Аватар", не знам защо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist:  Тенкю майна! Довечера ще е часът на истината. Тамън сега бях да си купя захранващи джакове. Правя кабелите и тествам, дано да има ефект.  :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.