Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Фукня


miro2bg

Recommended Posts

Аз пък имам 25-годишно Juno-60 :) много е яко... ако имаше и някой който да го програмира с първоначалните банки..

juno-60.jpg

 

За триесе еврА си готов- те тука бай сърбин ги продава всичките фабр. банки:

http://www.juno60.htmlplanet.com/patches.htm

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах.. мерси за инфото. Доколкото съм търсил, има начини да се препрограмира. Забравих да се похваля с още една антика, но този път рожба на инженерните достижения на музикалната индустрия в ГДР - Vermona Formation 3 (Vermona+Marshall Shredmaster distortion = nice) :rolleyes: Снимки на http://vermona.de/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Една играчка за МИДИ дръминг си взех - M-Audio Oxygen8 V2:

Oxy8_v2_web.jpg

Ще видим дали ще се разберат с модула, инак в Кюбейс съм сигурен, че ще е пушка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах.. мерси за инфото. Доколкото съм търсил, има начини да се препрограмира. Забравих да се похваля с още една антика, но този път рожба на инженерните достижения на музикалната индустрия в ГДР - Vermona Formation 3 (Vermona+Marshall Shredmaster distortion = nice) :) Снимки на http://vermona.de/

 

 

Честито!Аз пък имам Formation 1 и Vermona Syntehsizer (такъв му е модела) и много яко си издивявам с тях :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Днес ми пристигна клавира Ямаха МО 8 :) да ми е честит ... само дето ще ми трябва доста време да го разуча

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Якоо! Честито!!! Това е инструмент който си тежи на мястото! :)

Редактирано от miro2bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам хваленето! Днес си купих Roland EG 101 :) Първите ми впечатления са... че май избързах да обявя "ямаха" за "най-най-най..." :think:

Е щом смяташ, че те устройва, ЧЕСТИТО :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сдобих се с GM Sound Module/Sequencer на Technics : SM-AC1200 . Доволно добре свири за сега . По-точно по-добре от роланда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Я да се похваля и аз от името на мойта луда жена, която от 3 дни притежава това:

o633384991538755000.jpg

 

o633384991698755000.jpg

 

 

заедно с това

 

o633384991647817500.jpg

Редактирано от Steff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе.. Откаде ако не е тайна се е сдобила твойта жена със Хамонд и тоя кабинет, наподобяващ (а може би и) лесли и мотифа? Иначе това за мен е най-добрата комбинация+още някъв солистечен синт от сорта на клавиите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.