Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с кво свири


JEMer

Recommended Posts

Framus DIabolo Custom, !

Това е то ;) Аз имам Framus Diablo Pro и съм страшно доволен. То е още от pre-release сериите, тогава нямаха и уеб сайт даже. Neck адаптера е сингъл койл, а не като сега, single coil size humbucker :angry: Много добра и универсална китара. Само дето грифа и е малко по-странен на хващане, но като посвирих малко и се уверих, че е един от най-удобните грифове, които съм пипал някога. Освен това е невероятно качество на изработката. Няма да сбъркаш...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Squier strat Affinity е мойта китарка.не е лоша, а след кремоната ми беше просто хендс-фрий, но сега се оглеждам за някое китарче като на пича от AC/DC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде най-накрая и аз да си постна китарката ;)

YAMAHA RGX121S http://free.bol.bg/holy_knight/YAMAHA121.jpg

Свиря с Fender-Frontman 15G http://www.musiciansfriend.com/srs7/search...e_id=0029999939

 

:green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моя китарник-> http://iradew.hit.bg/IMGP1091.JPG Hranov за лява ръка.

Просто любопитство, за колко го взе това произведение на mr. Хранов? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, но сега се оглеждам за някое китарче като на пича от AC/DC.

виждал съм копия на SG на няколко места(ако това имаш предвид), едното от тях май беше на Vintage и струваше към 500, може да има и по-евтини. имаше преди време в промюзик и в магазина в малкия цум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, този Vintage си заслужаваше парите, затова и толкова бързо изчезна. По принцип Vintage са повече прекрасни китари за парите си (особено сравнени с инструменти от тяхната ценова категория), за съжаление xxxx май повече няма да ги внасят :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако визирате Vintage Razor Metal Axxe,този модел не се произвежда вече.Не знам защо,но се чувставам един вид щастливец,че го имам.Ще остане като колекционерска рядкост някой ден.А китарата си е супер от всякъде.Поне на непрофесионално ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение относно марката Vintage - в RF магазина ги има и в момента - Razеr & Wraight китари и бас на около 500 лв!!! Модел Vintage SG също се предлага на подобна цена... Марката със сигурност не е "на изчезване".

Защо мислите, че RF няма да ги внасят?

Ето и адреса на магазина:

ул. Княз Борис I 117 (зад Булбанк)

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=eab3aec9...id=1935&num=117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти от xxxx ли си ?

Ами защото веднъж си бях лафил там с пича с дългата коса точно за Vintage и той каза, че май повече нямало да ги внасят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако некои от тук е от xxxx

da se obadi !

 

 

поръчах си Димарзио Адаптер ЕVO Бридж

 

пратих маил

говорихме по тел

 

 

и ни вест ни стон :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мисля за него ли ? Убавец, само да ми падне ! :D :inlove:

 

Хехе, ми какво да мисля за него - вижда ми се ОК, поне на мен ми се стори, че си разбира от работата. Защо питаш ? Да ти кажа честно, не се заглеждам много детайлно в персонала по магазините, като изключим добре изглеждащия женски такъв :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Марката със сигурност не е "на изчезване".

Az имах предвид че Razer в старата му разновидност не се произвежда вече.

Справки ,ето ТУК :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.