Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с кво свири


JEMer

Recommended Posts

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Йоу! Аз съм новичък тук.

Свиря от година и 10 месеца и не съм много напреднал, но и не смятам да ставам виртуоз. Важното е трещенето...

 

Китарката ми е Apollo DLF1250 (бледо копие на Les Paul), усилвателчето ми е Marshall AVT20 (страхотна машинка), имам и неква кухарка Kремона, която става единствено за украса на някоя стена, но всъщност и за тая цел ще трябва да се поработи върху нея.

 

Които иска да гледа снимки, моля:

 

снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Guitar:

Ibanez GRG270B

Processor:

Zoom 707 II

 

Ne Se Oplakwam

 

Zoom-a Si Svu4i Perfektno (Spored Solo Kitarist-a Na REVAN6 Edinstweniq Mu Nedostatuk E 4e Pitch Shifter-a Ne E Inteligenten Samo 4e Az Taka I Ne Go Polzwam (Pitch Shifter-a:]) Tui 4e Ne E Bolka Za Umirane)

 

Za Kitarkata Kwo Da Kaja

 

Opredeleno E Dosta Po Dobra Ot RG270

E O6te Ne Sum Si Izdulbal Pragovete Ma Sa Neam Kinti

Grifa E 'W' Obrazen 24 Pozicii

Vruzwa Se Mnoo Dobre Sus Zoom-a

 

Svirq Na Slu6alki:]

Ako Nqkoi Si E Imal/Ima Rabota S Toq processor pls Da Mi Kaje Nekvi Qki Overdrive nastroiki (Children Of Bodom)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите нещица са:

Ibanez RG270DX

Една акустична Yamaha (от по евтините)

и една ел. Кремона, която я споменавам само от уважение към нея ;):lol: и защото има сантиментална стоиност за мен :inlove:

Marshall V230 (или за по ясно 2 по 30W)

Едно кубенце POLYTONE което върши доста добра работа :wall:

За крива бленда използвам BOSS DS-1 като го пускам върху кривия канал на Маршала и звучи много яко :guitar: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Imam si Yamaha RG 121 sas Fender Frontman 15W i Boss Bluesdriver kamion4e. Sega oba4e sam spestil okolo 1000 (max. 1100 evro) za kitara i mnogo se 4udq kakva da e. Nai ve4e se kolebaq mejdu America Telecaster i Framus DIabolo Custom, zashtoto zam 4e i dvete sa strashno universlani. Oba4e ne iskam Ibanez sys sigurnost, markata e super oba4e prosto ne mi dopada.

 

Az sym edi mnogo nov tip za tozi forum. Ne sym mnogo dobyr makar 4e skoro shte stanat 3 godini ot kakto svirq (daje me e malko sram 4e moga da si pozvolq nova kitara) i nai ve4e obi4am da svirq rege, punk i NAI - ve4e ska. Toa oba4e ne zna4i 4e ne svirq po4ti vsi4ko koeto mi haresa (opitvam se da go svriq po - to4no). Ta kakvi sa vi mneniqta i preporykite.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари - замислял ли си се за един Карвин ? xxxx вече ги внасят (а ценовата им политика е добра) и можеш да си поръчаш.

CT6M.jpg

Това наистина си е уникална китара и даже мисля, че може да ти излезне малко под 1000 евро :angry:

 

Иначе ако трябваше да избирам между онези двете - веднага Фрамуса ! Питай synchu, той е горд притежател на такава ;)

Телекастър за мен е една от най-грозните китари на света, направо би ме било срам да свиря с подобна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az ne sam v bylgariq v momenta ta imam po golqm izbor :angry: Nikoga ne sam zasi4al Carving no interesno... Ina4e ima edna marka na koqto mnogo mi napomnqt. Patrick Eggle.

 

www.patrickeggle.com

 

Pyrvite kitari na Tomi Iomi sa bili takiva, osven tova Bryan May i onq ot Oasis gi polzvat. No nai golqmata reklama za men e 4e UB40 svirqt s takiva (razbiraemo, pravqt gi v tehniq grad i sa poznavali Patrick Eggle). NO Caarving mi prili4at na tqh.

 

A kolkoto do Teleto... Ne me interesuva kolko e grozna 4estno kazano, vajnoto e 4e ima krasiv zvuk.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.