Jump to content
Българският форум за музиканти

Да питам вместо да се излагам...


Recommended Posts

Да питам тези които знаят: Какви са по народност Корг и Роланд? За ямаха и курцвайл знам - едното е американско а ямахата е китайска (поне на моята така пише) :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямаха - китайски??? Там може да е прозиведена, но иначе Корг, Роланд, Ямаха са японски, като Корг дори е собственост на Ямаха, но все пак си правят инструментите самостоятелно. А Курцвайл - първоначално са били американска, но след това са продадени на корейската компания Young Chang.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корг в никакъв случай не е италианска машина, за Ямаха се шегувам - естествено че е японска ;) То както е тръгнало нищо чудно да стане китайска или пък китайците да направят нещо по-яко от Ямаха дори(ако вече не са направили) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корг в никакъв случай не е италианска машина, за Ямаха се шегувам - естествено че е японска :) То както е тръгнало нищо чудно да стане китайска или пък китайците да направят нещо по-яко от Ямаха дори(ако вече не са направили) :)

пффф... ко да ти обяснявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корг в никакъв случай не е италианска машина, за Ямаха се шегувам  - естествено че е японска :) То както е тръгнало нищо чудно да стане китайска или пък китайците да направят нещо по-яко от Ямаха дори(ако вече не са направили) :)

пффф... ко да ти обяснявам

Виж кво брато, като не можеш да обясняваш недей, но тогава недей и да пишеш. Гледам че почти всичките ти мнения досега са в стил "Всички сте маймуни, аз съм по-велика маймуна от вас", а така няма да спечелиш приятели. Това си е твоя работа де, то си е за теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корг в никакъв случай не е италианска машина, за Ямаха се шегувам  - естествено че е японска :) То както е тръгнало нищо чудно да стане китайска или пък китайците да направят нещо по-яко от Ямаха дори(ако вече не са направили) :)

пффф... ко да ти обяснявам

Члагаджията, дразниш много! Влез в сайта на Корг и прочети корпоративната история, за да разбереш каква е фирмата. Но май забравихме, че ти английски не можеш да четеш, иначе нямаше да питаш "как да свиря на терци".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао!Ся изпокарайте се!anji,голям разбирач ли си или така ми се струва?Карай по-айляк,че доста се излагаш!Все по-рядко пиша тук,заради такива излагации като теб!Човек се опитва да помогне,а някви новоизлюпени обясняват на бащите си как се правят деца!Ае кротко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушайте сички ся:Корг си има в сички страни компании за производство или нещо като дъщерни фирми.Най голямата е в италия.!частите може да са правени навсякъде.Важно е къде е зглобен продукта.Големия шеф на Корг може и да някъкъж дръпнат.Не знам сега как се определя точно при тези обстоятелства от коя страна е!

Другото което е въобще не съм надут както някой си мисли.Това въобще не е вярно!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Topsun, CyberGene, miro2bg пичове кво му обръщате внимание на тоя бе...

Я вижте само темата му за ПА 80...

Аз се опитах най-нормално и подробно да изкажа мнението си и да му обясня доколкото мога как принципно да се справи с проблема си а той едва ли не ме искара пълен профан...

И като гледам и с вас е направил същото...

Аз викам да караме модераторите тия направо да ги изхвърлят от форума!!! :killyou:

Нямат работа тука... :twisted:

По темата...

 

КОРГ - Япония

ЯМАХА - Япония

РОЛАНД - Япония

Курцвейл - САЩ

 

Това къде се сглобяват е друг въпрос...

Хората намерили евтина работна ръка и сглобяват където сварят!!!

Айде наздраве пичове... :blink::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това ми беше мисълта - къде първо са започнали да произвеждат изброените модели. То е ясно че поради ред причини и други държави вземат участие в това производство, затова дадох пример с моята ямаха. Наздраве обаче! :blink::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОБРЕ съжалявам ако съм обидил някой от този форум.Моля да бъда извинен и лично се извинявам да миро.Тай като гледам повече няма да пиша и да влизам в този сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.