Jump to content
Българският форум за музиканти

Презентирайте Yesterday


Caruso

Recommended Posts

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Харесаха ми всички записи. Но Аlis ме накара да харесам песен на Битълс, което е ОГРОМЕН УСПЕХ! Гласът й е вълшебен! Пожелавам си някога да прозвуча така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да харесам песен на Битълс, което е ОГРОМЕН УСПЕХ!

:o Ау-ау-ау!!! Къде попадна, мила Грация, с тези думи... Баш у фенклуба (включвам и себе си, макар че явно няма да играя). Ами сега? :evil:

:P

 

А защо няма да се включа в презентацията... Ами най-лесно би ми било да обвиня Алис ;) - страхотна си, ужасно ме въодушеви изпълнението ти!!! :bravo::bravo:

Но истината е, че нямам наличната техника (хапаратура) и не успях да намеря време и май дори начин да направя нещо по въпроса... Знам, знам, заслужавам :curse: за това изказване :)

 

И така.. Искам да кажа, че всички много ме изкефихте! Просто се размазвам от наличието и ентусиазираното възприемане на такава идея! :P:):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде мацки ,записвайте и вие :P ,не трябва да им се даваме на мъжете :bravo:

съвсем скоро ще качим транспонирани инструментали,които са за по-високи гласове,т.е женски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах се и аз да направя нещо ама като се чух се отказах. За това пък направих две пианца акомпанимент за тази песен. Опитах се да ги запиша с компютърния микрофон но имаше много шумове. За това ги направих на midi a alis беше така добра да ми ги направи на mp3. За всички желащи да изпеят тази песен качвам в gmail двете пианца които са в до мажор и транпонираната китарка в ла мажор която alis направи за да може да изпее тази песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На полифоничния ме изкефи финала

:lol:

;) Мерси!!!

 

;)

 

 

:lol::lol:;):lol:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алеле, човек излязъл за две седмици в отпуск и всички се изпозаписали ;) Имам обаче големи критики... никой от инструменталистите не е на нивото на вокалите, за хапаратурата да не говорим :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да харесам песен на Битълс, което е ОГРОМЕН УСПЕХ!

:o Ау-ау-ау!!! Къде попадна, мила Грация, с тези думи... Баш у фенклуба (включвам и себе си, макар че явно няма да играя). Ами сега? :evil:

:P

 

А защо няма да се включа в презентацията... Ами най-лесно би ми било да обвиня Алис ;) - страхотна си, ужасно ме въодушеви изпълнението ти!!! ;):bravo:

Но истината е, че нямам наличната техника (хапаратура) и не успях да намеря време и май дори начин да направя нещо по въпроса... Знам, знам, заслужавам :curse: за това изказване :)

 

И така.. Искам да кажа, че всички много ме изкефихте! Просто се размазвам от наличието и ентусиазираното възприемане на такава идея! :D:);)

Муцунко, уважавам Битълс като ключов фактор в музикалната история и като музиканти, но не мога да кажа, че ми харесва творчеството им <_<;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре и аз се отчетох в презентирането на Yestarday

Вземам си думите назад - пианата ти са страхотни, особено ми харесва по-джазираното. Супер, супер :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.