Jump to content
Българският форум за музиканти

Soundman SM 3109 захранване за педалиера с ефекти


Recommended Posts

"стига човек да не е твърде наясно с факта, че конекторът е ОТ ATX захранване - мисля, че този факт се набива на очи само за знаещите." - то трябва човек да е пълен далтонист за да не забележи - с тези дваесе шарени телове ... е пак е по-добре отколкото да е отишло на бунището.

 

Чудя се, какво ли е подтикнало автора на горното да пише по темата след близо 9 месеца, при това по този начин, след като вече е изразил веднъж мнение в доста по-различна форма.

Все ми се иска да вярвам, че членовете на този форум могат да надскочат някои балкански нрави, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нямам снимка на трафа. Нарочно. Нямам намерение да давам достъп до мое know-how... Достатъчно работя про боно за форума, за да правя и това."

Това е великанско валяк а аз си мислех, че форума е да си помагаме. Като си решил да не даваш достъп до твоя "know-how" какъв е смисъла от темата има си раздел "фукня"  :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът си представя устройството, което е изработил. Ако не е копи-пействал от някъде, а и да е, не мисля, че е длъжен на някой да обяснява подробно решенията си - все пак тва си е занаят. Ако толкова живо те вълнува - поръчваш, разкостяваш, виждаш копираш - така правят китайците примерно, и то много успешно ;)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LYU, темата не е за твое лично облагодетелстване. Според теб форума е създаден за да ти се помага на теб. 

 

Прочети Илф и Петров:

"А ключ из квартире, где деньги стоят, не хочешь?"

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lyu, за ноу-хауто колегата валяк беше писал отделна тема - как се мота траф със сичките трикове и чалъми от 60-те години. Тъй че не го обвинявай за криене на знания. Отделно правете разлика м/у умение и снимка или описание на нещо , майсторлъка се постига с труд и пот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.