Jump to content
Българският форум за музиканти

Roland Xp80


Recommended Posts

Я кажете какво представлява това чудо...ако може сравнете го с други модели на роланд щото аз за първи път чух за тоя клавир от един приятел и се чудя става ли за нещо:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е ти си убил рибата!Как така става ли за свирене?Това е един от най-купуваните Уъркстейшъни за 90-те!Модела е 95-98 там някъде струвал е сума ти пари....

Редактирано от miro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти си убил рибата!Как така става ли за свирене?Това е един от най-купуваните Уъркстейшъни за 90-те!Модела е 95-98 там някъде струвал е сума ти пари....

Направо я застреля с калашника. :killyou:

Ами нормално...вече свикнах дори в специализираните форуми, от време на време някой да забие въпросче-пирон като този. Една част от тези дето питат в средата на 90-те години сигурно са ходели прави под масата, а другата част дето са били на повечко години...я са карали такси, я са лепели плочки...то няма лошо...ама си личи по въпросите :lol:

@Scooper, моделът е '96-та година, но това не му пречи да бъде един от най-успешните уоркстейшъни на Роланд. Има 76 клавиша с афтъртъч (с не-лоша клавиатура...за някои даже доста добра), 64-гласна полифония, хубав сикуенсер, ефекти....и още много работи има, ама така както си задал въпроса се чудя откъде да започна... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като антифен на Roland ше кажа,че свирката става,готина е,но аз предпочитам други марки:metalist:не,че ако някой ми подари Xp80 ще му се разсърдя :lol: като клас свирка е достойна!общо взето става за нещо,стига да знаеш точно какво искаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Спомням си, че навремето, когато излезе, я пробвах в НДК на някакво изложение и си мислех, че по-хубаво нещо няма създавано на света и си мечтаех ли, мечтаех за една такава свирчица. Ама като нямах пари :godbless:

Редактирано от CyberGene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е излязла тая свирка да си кажа честно съм бил толкова голям че не съм знаел какво е workstation:)бил съм на точно 10 годинки...така че извинявайте за невежеството! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич , вьпреки ,че сам тупанджия,мои пианист свири с такава свирка и едно мога да кажа ! Много е здрава !(в смисал издражлива) То не беха паданиа не беха заливаниа с всиакакви течности и оште бачка пуштината !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Притежавам този синтезатор и дори и съм го оборудвал с 3 expansion boards ( piano, drum&bass, vocal collection ) . Ако искаш да рабереш всичко за него заповядай у дома .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.