Jump to content
Българският форум за музиканти

Заключен Кросовър


Recommended Posts

Здравейте колеги изпадна ми въпросния кросовър MACH m20.04 но е заключен и паролата е от 0000-9999 смъкнах на PDF файл информацията за него обаче не видях никъде да има "master reset" малко ми е налудничево като идея да седна да търся кода, имам съмнения че ще ми отнеме поне...2-3 дена. Някой ако има идея или знае как да го ресетна ще бъда много благодарен.В краен случай ще намеря работа на жената докато спи детето да пробва различни кодове.Мерси за отделеното време да прочетете моя проблем и ще се радвам ако някой даде полезна информация. А ето и снимката на въпросното нещо http://megavoice.bg/?pid=100&id=19

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпадна ти? Откъде ти изпадна такъв, заключен? В никакъв случай не те упреквам в нещо, но просто начина, по който си го написал поражда едни подозрения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаше да ми дава пари и ми го дари като зестра:) ама не си спомнял ключа или по точно се прави че не го помни.Някакви други въпроси :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих писал на поддръжката на Мартин, или бих отишъл до Динакорд - сервиза. След като изпробвам всички "стандартни" кодове - четири нули, единици и т.н, 1234, рожден ден - схващаш ми идеята. Не вярвам да се самозаключва след n неуспешни опита - по-скоро е функция да не бърникат дИдЖеите (или джедаите бяха?) по кросоувъра :)

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека се сети за кода след малко преговори и някой десятка в джобчето.А иначе има колега във форума който знае как става ресета и му благодаря все пак за отделеното време :) Лека на всички който се отзоваха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Отговорено (Редактирано)

И аз имах намерение да си купувам кросоувър(същият модел), но епидемията по тях ме отказа! Няма ли някаква ваксина?

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах намерение да си купувам кросоувър(същият модел), но епидемията по тях ме отказа! Няма ли някаква ваксина?

Ами добре си го решил това с кодовете просто се случва ако не си го купил от магазина . инък тези кросоувъри са много надежни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това наринах от нетя:

Martin Professional Reset system parameters or user presets

- Press and hold “ARROW” up until display shows AVR version. 

- Select System parameter reset or Preset reset with the encoder wheel.
- System parameter reset will not have effect on user preset and visa versa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.