Jump to content
Българският форум за музиканти

Burn Baby - overdrive by MG


Recommended Posts

Здравейте,

Дойде време да представя новите overdrive/booster стомпбоксове.

Burn Baby е наличен в три вариации: v.Z, v.I, v.M

Трите вида са с разлики:

v.Z е с асиметрично клипване за разлика от другите два; v.I има ключе за различно изходно съпротивление, за разлика от другите два.

Иначе и трите педала са оувърдрайв/буустове с по три контролери - сила на звука, тон и гейн.

 

Започваме с version Z.

10759if.jpg

23hrlhj.jpg

22e33q.jpg

5lnix3.jpg

5x65b8.jpg

 

Снимки отвътре:

 

ot3ps4.jpg

2ry2etj.jpg

 

Ето и как започна всичко за тези мъници :)

 

aauaso.jpg

2jv592.jpg

280tyf6.jpg

2jb6wqb.jpg

152m1ky.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно демо видео:

 

п.с. Видеото е правено с китара с активни адаптери, което сега като мисля не е било най-удачното.Също искам да се извиня за некадърното ми свирене :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^, ^^ благодаря ви за добрите думи :) Като идвам към Сф ще взема.

 

Сега е време да продължим с другите две версии на ефекта:

 

2le3ol.jpg

2dmfo04.jpg

2sab49u.jpg

raqbyo.jpg

2coq176.jpg

2872aea.jpg

28vrvoz.jpg

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по едно видео презентация за двете.Този път с китара с пасивни адаптери.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за хубавата визия! А тя както знаем струва пари, но пък радва окото.

Имам една малка забележка. Гледам, че по платката има достатъчно място да пуснеш писти така, че жиците към фуутсуича да излизат на края на платката максимално близо до самия фуутсуич. Пробвай така при следващите платки. Хем ще ти е по-лесно за окабеляване. Можеш да си направиш и една малка платчица за фуутсуича и кабелите да вървят успоредно подобно на лентов кабел. А защо не и с конектор за по-лесно разглобяване (евентуално). Поставянето пък на платка на фуутсуича гарантира по-дълъг живот: Ако някое краче се разхлаби и тръгне да излиза или да шава, то другите ще го държат да не изпадне защото всички са запоени на платка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда екстра. С цветовете, които подбираш се получава визия, която много ми прилича на класическите метълски USA ефекти от едно време.

Не знам дали е целенасочено, но кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Много добра идея.Определено ще го пробвам. :thumbs_up:

 

^ Не се бях замислял за това.Може да го правя на подсъзнателно ниво :) Пък и шаренко е готино ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само махни таз фиксиращата шайба че грози пейзажа. При проектирането от към коя страна си гледал платката на едното че така си обърнал чиповете :) или е нарочно за по-лесно опроводяване. Широките писти ми харесват. Тонепадкската платчица що за животно е ?

Поздрави за новите ти неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Шайбата наистина ще я разкарам :) Чиповете са така заради опроводяването.Тонпадската платка е за small stone phaser.

 

^О, не.Даже демотата са с 5150-то на крънч.По-леки стилове - НЕ :):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.