Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се оставя коментар в bazar.muzikant.org


Recommended Posts

Здравейте, имам питане.

 

Как мога да оставя коментар за потребител в bazar.muzikant.org?

Въпреки, че прегледах обстойно всички опции по менютата и знам потребителското име на човека, не намирам възможност да оставя коментар.

 

Моля за насоки.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като осъществите сделка. Демек някой е натиснал бутон купи или е участвал в търг и е победил или е избран за победител.

Само ако това е на лице можеш да оставиш рейтинг. Отиваш на Закупени/Продадени стоки в зависимост купил ли си или продал и там в дясно срещу стоката ще го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т.е. ако е осъществена сделката, но не е натиснат бутона 'купи' няма начин? Доста неразумно, нереално и неефективно имайки предвид, че повечето потребители първо 'действат', а после четат. no plug and play тук :(

Редактирано от Xoce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да оставяте коментари са сделки извършени в базара. Иначе аз мога да напиша на 1000 човека позитивен фийдбек без изобщо да сме правили каквото и да е. Както ставаше преди това във форума. Това, че някой не разбира причината за дадено нещо не е повод да използва думи като неразумно и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ да и това е опция.

 

^ Рафо при позволена опция за закупуване на стока без натискане на бутона 'Купи' всичко е възможно, дори и думата 'неразумно'.

Редактирано от Xoce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Няма такава опция на закупуване без натискане на бутон. Това, че някой заобикаля правилата и си оставя телефон или други форми за контакт не прави използването на тази дума по-уместно. Ако решим може да се обиждаме на общ принцип до когато си искаме но не ми е интересно. За това ако не разбираш нещо първо питай и после го категоризирай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E,защо да не оставяме телефон,ако пуснеш нещо с опция "бартер" нали трябва да се разберем кой какво предлага,

На мен ми прави впечатление,че "запомни ме" в базара не бачка,всеки път трябва да пиша ник и парола,как да е, не съм активен търговец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си система и за предложения. Трябва просто да цъкнеш, че приемаш бартери и можеш да получаваш и конкретни предложения. Да не говорим, че има система за съобщения в базара за по-широка комуникация.

Защо не трябва да се оставя лична информация съм го писал 1000 пъти. Всеки си преценява за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.