Jump to content
Българският форум за музиканти

Rammstein Distortion Combo Emulator


Recommended Posts

Добър вечер!Бихте ли ми помогни ли, ако обичате? :rolleyes: Значи аз търся ефекта за китара - Rammstein Distortion Combo Emulator

 

Снимка 1

Снимка 2

 

И ако може някой да ми намери схемата за този ефект ,ще съм му много благодарен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо може да се поръча от АМТ с кредитка (има хора във Форума, които са пазарували така) и второ Налбантов предполагам може да помогне, предвид това, че е гъст с тях... ;)

Тоест това, че липсва представител за БГ, няма значение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов имаше такъв (предполагам го е продал)

даже беше постнал и саунд клипове

обърни се към него - той е представител на АМТ

(като артист - не като търговски)

 

а пък това със схемите - защо е това желание за грозни и муфтени работи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тогава защо не го купиш? Каза ти се, че в БГ няма! Или мислиш, че тук ще е на половин цена? ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами да звучи ми като california модула на Син-амп-а. Питай Nikifena, той прави подобни джаджи.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ама самия ефект "AMT Du Hast Distortion" е много добър ,като за рок-метъл музика е идеален ;)

 

Du Hast (formerly known as Rammstein) - a distortion effect with really crunchy and thick sound designed for the followers of low aggressive guitar sound. You can plug this pedal both in guitar combo or amplifier and directly in mixer or a recorder's linear input. The adjustments of volume and distortion levels as well as lows and highs make it possible to smoothly alter these characteristics from minimum to maximum.

 

Features:

Size: 112mm (4.4"), 72mm (2.8"), 90mm (3.5")

Weight: 420g (14.8 oz)

Control: Level, Low, High, Dist.

Ports: IN, OUT

Power: DC 9V, 9V battery, 6mA

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E и? Казах ти вече, звучи ми като California настройката на S-Amp-a на Nikifena.

Ако искаш можеш да си вземеш един от него срешу 140 лв:

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...533;entry134521

Няма да останеш разочарован.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро благодарение на любезното съдействие на BlackDragon имах честта да пробвам S-Amp by Nikifena. Направо се РАЗМАЗАХ. По-яка играчка не бях чувал. Честно! В РС не успях да изкарам читав звук, но преди това час и половина разтривахме лампите на Пивея и просто няма как да ми хареса, нали? ;)

Ако изнамеря малко кинти ще си взема и аз един, защото е лесен за пренос, а има убийствен клийн пресет и такъв за сола, шуми малко, направен е много добре и изобщо супер много ми хареса. Горещо препоръчвам!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов имаше такъв (предполагам го е продал)

даже беше постнал и саунд клипове

обърни се към него - той е представител на АМТ

(като артист - не като търговски)

 

а пък това със схемите - защо е това желание за грозни и муфтени работи?

ми щото на някой, като на мене не ми е все едно дали давам 30лв или 300лв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз съм съгласен с Евтим, имам Берингер V-tone GDI21 (тяхното копие на сансамп) и наистина калифорнията (което е всъщност симулация на меса буги) звучи по същия начин. Тъй че аз по-скоро бих дал пари за един С-амп - по-разнообразни звуци за по-малко пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност сега разбрах, че наистина е същия модул. Горещо ти препоръчвам педалчето на Никифена. Разбирам, че си малък и ти е скъпичко, но уверявам те - цената си струва много повече от разните Beringher, AMT и други - Ники работи много добре. А освен това получаваш бонус - British канал, и чист канал. Така вместо да купуваш още педалчета(ако приемем, че си си купил рамщайн дистер),с ефекта на Ники можеш да сменяш 2 вида дистер(единия от които е въпросният рамщайн дист) и един ефект за чиста китара.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.