Jump to content
Българският форум за музиканти

Вашето мнение е много важно!


Recommended Posts

Колеги, споделете какво мислите за радитото?

В смисъл кое ви харесва, кое не ви харесва, какво бихте искали да чуете, абе всичко...

 

Трябва да го направим слушаемо това радио за да могат феновете ви да го предпочетат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Радийцето си е екстра.На мен нищо не ми липсва.Само дет не мога да улуча кога пускате моите песнички :(

 

А сетих се.От къде може да се види какъв е рейтинга на радиото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дет не мога да улуча кога пускате моите песнички :(

 

А сетих се.От къде може да се види какъв е рейтинга на радиото?

По първия въпрос - Коко ще ти каже.

 

По втория най-лесно се вижда като пуснеш търсачката по жанрове. Иначе другата статистика се вижда само от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнение на случаен минувач:

 

да си кажа честно последните три пъти като го пуснах почтни мигновенно заредих мойте плей листи.Обещавам този уикент да послушам по усърдно.

КАто цяло обаче най не ме кефи че немога да разбера кой какъв е. на 64 кб някои западняци звучат като някои екс,соц. и се нервя като не мога да разбера къв е изпълнителя, на 2 пъти пусках Гугъла...ама е отекчително.

като цяло би било прекрасно ако знаехме че в събота от 3 до 5 след обед ше дънят само форумци.където от 4 до 5 ше е дисторжъни мощно.:D.. такива работи..

а и оня програма на ва пъти се опитах да я разгадая и пак не разбрах почти нищо.СОри ама трябв да е обеснено по разбрано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно.....много е замотано всичкио. предлагам да се направи 1 тема, вкоято да пише - 13 часа примерно - авторска музика

еди колко си часа - еди каква си музика

не ми харесва идеята да се мешат музиките...... :D таз програма е нещо каот шифър.......старите шифровъчни Немски машини ЕНИГМА....почвам да се съмнявам :P:P:D;) иначе е супер :D дразня се защо никой не гласува ..........26 човека само? е бива ли такава простотия :killyou: :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. Проблема обаче е с таговете. Не мога да захапя кое парче на кой е и съответно да потърся нещо повече за групата/изпълнителя. Хубаво е наистина някой да измисли нещо като предаване :D . Мони имаше желание, дано и идея да има :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, идеята с предаването е добра. Друго, което ми хрумва е ако може да се направи някакъв линк, с малко инфо за всяка от групите. За да може все пак да се направи справка за дадена група. Има много яки неа и винаги ми се е искало да разбера нещо повече за групите, но не успявам да намеря за всеки нещо публикувано в нета. От друга страна много от нашите банди са със хостинги в българия, които не са видими в чужбина. Това, което мога да предложа аз е всеки да си направи регистрация в http://garageband.com/ и просто в сайта на радиото да има препратки. Хареса ти някоя група и искаш да видиш нещо повече за нея, просто кликваш и четеш на воля :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно.....много е замотано всичкио. предлагам да се направи 1 тема, вкоято да пише - 13 часа примерно - авторска музика

еди колко си часа - еди каква си музика

не ми харесва идеята да се мешат музиките...... :P таз програма е нещо каот шифър.......старите шифровъчни Немски машини ЕНИГМА....почвам да се съмнявам :ph34r::P:P:headbang: иначе е супер :P дразня се защо никой не гласува ..........26 човека само? е бива ли такава простотия :killyou: :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

Да, това е добра идея и аз съм за.

Музика от форума и музика извън форума. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прави сте за замотаните истории....но проблема че в момента имаме едва 53 парчета от форума....а това не ни позволява кой знае какъв избор при правене на плейлистите. Смисъл: Когато плейлиста е 1:30 не може вътре да има повече от едно парче на един изпълнител и от един албум.(просто софтуера на сайта не го позволява)......а имаме поне 10 групи с повече от две пратени парчета, което е супер само дето означава, че тези 52 парчета са на 20 групи примерно. Другото което е, че преобладават метъла и алтърнатива....което също е супер ама просто засега няма как да се направи 2 часа плейлист с джаз примерно, просто защото няма нито едно форумно джаз парче....с електронните стилове е почти същото...имаме около 10 парчета, които са на 4 изпълнителя :ph34r: Така че общо взето може да се прави разделение форумна музика и друга музика, но ще е голяма стилова мешаница с превес на твърдите стилове. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питанка.

Как разбира софтуера че е същата песен на изпълнителя...

ако е СОнг_1 и Сонг_2 ше се усети ли?Ако не може да се направи листа от 1:30, макар и от 10 групи.Или е сложно...

 

радиото трябва да върви напред !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя:

На мен лично много ми е неприятно, че не мога да видя от Winamp-a коя е групата която свири...а трябва непрекъснато да стои отворена страницата...което за хората с интернет като моя е проблем!

Другото което си мисля е: има доста хора тук, които имат доста авторски неща и на мен лично би ми се искало да ги чувам по радиото...То ясно нали, че това е на доброволното начало и всеки сам трябва да си каже дали иска да се пускат творенията му там...и все пак аз бих се изкефил да слушам Peshoy2k, Cybergene, Delian, Deathzone и още сума народ...

Дали пък не можем да ги помолим да споделят по едно-две парчета?

 

П.С. Ясно ми е, че ситуацията, с потребителите които записват алубми и искат да ги продават, е още по-сложна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.