Jump to content
Българският форум за музиканти

Вашето мнение е много важно!


Recommended Posts

ооооооо в осъм ше звънна на радиото да ги поздравъ :bravo:

за по гот може да се направи на разделени блокове половината Бг без прекъсване и другото квот дойде

 

Абе кирилица писани тагове приемали софт-а на сайта;)

ако веднъж се напише името на кирилица и веднъж латиница ше се усетят ли че е един и същи автор за по малко от час(оня упорит)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

моето мнение е ,че радиото трябва да е за WINAMP , и ви съветвам да проверите ето това http://mp3-lb.grooveradio.com , влезте пуснете си го и вижте разликата , може да си го пуснеш в Winampa и да си го запаметиш като мп3 листа и да си го имаш , лесно и практично и в Winamp ! макар ,че може и така де , а другото което мисля е ,че трябва да е радио в истинския смисъл на думата или по-скоро в олд скул смисъла , да се говори някъв интересен водещ и после музичка да има предавания , а не да бичи нон-стоп , а може би това е за истинско радио а не за нет радио което казах последното , айде няма знач. исках за Winampa да споделя , благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като штракнеш на Плей ти се сваля фалйла с който да го отвориш в Уинамп-а.Ако вместо да го отвори му зададеш да го сейвне на десктопа например, ще го имаш на един двоен клик разтояние радиото, винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си настройки в профила с какво искаш да се плейва. Ако му дадеш winamp - с това ще го слушаш. Виж си хубаво настройките.

 

Ето ви малко статистика, която получих днес ;)

 

653 hours in the last 30 days

 

Total Station Launches

This Month: 1067

 

Station Presets

This Month: 30

 

Favorite Station Designations

This Month: 5

 

Genre Rank - 70

 

Overall Rank - 2247

 

Все още очакваме предложенията ви относно програмата. Какво бихте искали да чуете. За сега неможе да махнем рекламите защото трябват някъде към 200$ месечно. Но някй ден ще хостнем радиото в БГ и всичко ще се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами песните дету рейтвам кът отърван нон стоп?

помага ли с нещо на музиканите..

абе сега ми хрумна нещо,ако някой чуе песен и реши че би могло да ги покани на следващия фест който организира(да речем в Чехия, да не е Англия аре :headbang: )как ше го направи?

има си сайт радиото спор няма..ама всичко там е на български..некой линка или поща за контакти ше види ли заинтересувания,ама лесно да я види де, не да се рови. м?

 

п.с.

уууу голям джнгър по радиото в момента;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя сайт на български? Из цялото радио няма нито една дума на български освен заглавията на песните ви. Иначе рейтването на песните ни показва кои песни искате да чувате по-чвсто. В глобален аспект няма значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Каква е цикличността на песните? Колко често трябва да се повтарят едни и същи песни? Защото слушам от 20 минути и вече чувам за 2ри път една и съща изкелиферчена джаз песен, и се чудя...Или е грешка на шъфъла?

 

 

едит: и защо вече е джаз радио??? :green:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи.....не е джаз радио...просто има и джаз (както и цели джаз блокове)! А това с повторението на песните е заради шъфъла, който е пуснат на някои от плейлистите и понякога прави подобни идиотий :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя сайт на български? Из цялото радио няма нито една дума на български освен заглавията на песните ви. Иначе рейтването на песните ни показва кои песни искате да чувате по-чвсто. В глобален аспект няма значение.

като се штракне на уебсайт,който е сайта на радиостанцията един вид и се зарежда музикант.орг.изцяло на български.може да има някой линк за поща или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ко става с радиото, май само аз и копелето се вълнуваме <_<

дън замре рабут'тъ.

Все алтернативните блокове уцелвам ама има кво да се чуе.И то по много

как е рейтинга на последък, слуша ли се все така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко нещо е зает в последно време и не е ъпдейтвал програмата доколкото виждам.

Няма да умре работата. Но ще трябва да мине време а и да се съберем екип, който да го развие това радио. Аз съм сигурен, че ще се намерят добри и амбицирани хора да помогнат за това <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съм си зарибен яко....ама няма парчета да го...чакам да се съберат уж повече парчета на мейла за да ги кача наведнъж.......всъщност както и да е...тази вечер като се прибера ще разцъкам нови неща....трудно ми е малко с различните стилове да се оправям...просто в Либрарито на сайта няма кой знае какво разнообразие....а и мисля че е по-добре повече БГ парчета.........айде бе хора пращайте парчета че да не се караме :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ко става с радиото, май само аз и копелето се вълнуваме ;)

дън замре рабут'тъ.

Все алтернативните блокове уцелвам ама има кво да се чуе.И то по много

как е рейтинга на последък, слуша ли се все така?

А, не се вълнуваш само ти. Просто като дойдат идеи ги споделяме, ама тези дни съм в идейна криза. А то идеи лесно се дават, да му мислят тези, които трябва да ги изпълняват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.