Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам акустична Кремона


shaterhand

Recommended Posts

Кви са тия хора дето имат пари за компютър и интернет, но нямат възможност да си купят китара за 30лв? Смешни сте просто....

 

По-добре я дай на някой начинаещ,аз мога да си намеря и друга,това не е проблем. Пък и имам 4 китари,така че ... :D

 

Пък теб няма кво да те коментирам... с кви очи имаш 4 китари, но първи пишеш в темата да искаш тая, щото е безплатна?

 

Според мен жестът ти е хубав и мястото на тази китара е в някой дом за сираци например, където със сигурност знаеш, че хората нямат възможност и където някой може и да се възползва и да се научи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък на начинаещ китара не бих дал. Каква гаранция имаш, че ще я ползва? На някой си му хрумнало че иска да свири, но още не е толкова запален и не му се дават пари = "начинаещ и няма възможност". Рецепта за провал - можеш само да се надяваш да го грабне.

Две китари с кубета съм подарявал, и двете на "начинаещи без възможност", сега хващат прах и праяжина по килери и тавани. Ако ще се подарява, поне да се знае че ще се ползва. Каква е файдата от недооценен подарък? Карма? Ай стига...

 

Някой по-нахален от форума ако се дореди, нека я вземе. Ако ли не, дай я на някой твой приятел, който свири сериозно. Ако ще да не я докосва, поне ще я качи на стената като оценен подарък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Като цяло да, ама е малко недомислена идеята. За тия деца какво точно ще представлява китарата? Без поне малко грамотност и източник на информация е една сопа с въжета. Не знам как стои въпросът, но по домовете едва ли имат компютър с интернет откъдето да почнат да се учат на основните работи. Единствения начин е към китарата да върви някакъв самоучител под формата на книга, ама там вече се отива на друго ниво.

 

Освен това как ще дадеш ЕДНА китара на примерно 50 МАЛКИ ДЕЦА /предполага се, че за сираци се говори за деца под 18 години/ и се очаква да си я делят, а пък и да имат достатъчно време за досег с нея, че да се научат? На децата от домове китарата им е най ама най-последната грижа..

 

~DN, случил си на някакви кофти начинаещи дето или са си мислели, че да имаш китара значи да си рок звезда или им е трябвало за някой купон да се правят на интересни. Не ми казвай, че ВСЕКИ начинаещ е несериозен....в крайна сметка всеки някога в нещо е бил начинаещ.

 

А файда да се подарява на някой "утвърден" в интереса си китарист няма, защото той със сигурност има китара по-хубава или поне равна на тази Кремона. С други думи добавената полза е нулева. И тук вече отиваме точно на тази ситуация, че тя ще отиде в килера на някой ненормалник дето я е искал само щото е фрий, или само щото досега не е имал Кремона и разни такива и лишава някой, който няма никаква китара.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, няма да я продавам.

ще се подарява.

 

моля желаещите да кажат с няколко думи мотивацията си защо искат точно те да я получат.

 

Аз искам да я дам на братовчед ми. Той е едно лапе, което се метнало на кака си (нищо чудно, че му викат Денис белята) и още от както си взех китара и той иска също. Само се навърта покрай мен и от време на време му давам да посирква. Ако има хора, които нямат средства за нея, дайте я на тях пък аз съм намислила догодина като завърша да си взема нова и да дам моята на него, но ако се отвори възможност няма да откажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се навърта покрай мен и от време на време му давам да посирква.

 

 

Е нищо де за сега се посирква , но после ще почне и да просвирква ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Защото не съм благотворително дружество, а и да имам нещо за подаряване просто ще го подаря без да пиша тема.

 

Живот ли бе да го опишеш...

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не, няма да я продавам.

ще се подарява.

 

моля желаещите да кажат с няколко думи мотивацията си защо искат точно те да я получат.

Не си прав,повечето булгаре са на принципа "Шамар да е ,ама на Аванта/далаверка си е",

Пусни я в продажба за 20-30 лв,не вярвам,че някой родител няма да отдели толкова,ако детето му иска да свири - така ще разграничиш мотивираните от обикновените помияри,които дават по 20 - 30лв на ден за гориво,храна,цигари,бири,но като кажеш подарявам се мятат,дори да не им трябва..

Иначе е благородно начинание,аз бих я подарил на циганетата в Западен парк - дрънчат си техните музики на разпадащи се кухарки,и като ме видят

-Бате,кучето ти да не ни хапе

-Нема страшно,я дай китарката за малко

-Ей,бате,ти какво свириш бе, то убаво

-Рокендрол му викат

Има и бедни циганета,на които музиката им е в кръвта,а свирят на такива строшляци,ние тука сме баровци..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Защото не съм благотворително дружество, а и да имам нещо за подаряване просто ще го подаря без да пиша тема.

 

Живот ли бе да го опишеш...

 

Да, ти пускаш теми за всевъзможни кретении, но за това опазил те господ да спамиш :D

 

Семплостта по гората ли ходи или къде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Радвам се, че даваш оценка на творчеството ми! С това спирам да спамя в темата на колегата. Дано "Кремоната" си намери нов собственик и със здраве да си я ползва.

 

Има една болест, която не ходи по животните, а по хората...

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.