Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

та давайте предложения за място и т.н.! :)

Аз таковата, ъъъ, с една тъпа идейка: Защо не направите един gmail акаунт на който да се качват. Доста неудобно е но поне като за временно решение според мен става :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е много удобно в gmail, поне на мен авторската там не ми е много достъпна винаги :unsure: Но все пак, ако някой може да направи акаунт там (аз не мога) - да го стори, после, евентуално, ако намерим някакво място из нета (датабг, саундклик и още доста подобни варианти, които подлежат на обсъждане), аз ще се заема да преместя всичко там. Слушам ви. Ако някой има желание да се позанимае с обработката на мидитата, които така ви плашат - равен няма да има. Мисля и аз да се позанимая, но няма да е до края на юли, че съм много зает с кариерата:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е много удобно в gmail, поне на мен авторската там не ми е много достъпна винаги :unsure: Но все пак, ако някой може да направи акаунт там (аз не мога) - да го стори, после, евентуално, ако намерим някакво място из нета (датабг, саундклик и още доста подобни варианти, които подлежат на обсъждане), аз ще се заема да преместя всичко там. Слушам ви. Ако някой има желание да се позанимае с обработката на мидитата, които така ви плашат - равен няма да има. Мисля и аз да се позанимая, но няма да е до края на юли, че съм много зает с кариерата:lol:

Аз лично се занимавам със заменяне на миди тракове с ВСТ , тоест ги правя да звучат почти като действителни инструменти :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се занимавам със заменяне на миди тракове с ВСТ , тоест ги правя да звучат почти като действителни инструменти ;)

И аз от време на време.. В момента се боря с разни парчета на Депеш ама много е кофти при тях щото много са им процеснати звуците.. Все пак чичко Реактор помага..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@RockMan, можеш ли да ми пратиш на мейла (t_shopov@netbg.com) някое правено миди да чуя за какво става въпрос, за да те имаме в предвид? ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@RockMan, можеш ли да ми пратиш на мейла (t_shopov@netbg.com) някое правено миди да чуя за какво става въпрос, за да те имаме в предвид? :D:)

Дай някое предложение кое точно ти трябва или поне в какъв стил ... Иначе имам доста . It's Raining Mans , тъй като е по-известна , става ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

It's Raining Mans

:metalist: Няма такова парче бе човек. Има "It's Raining Mеn". Ами де да знам прати някое по твое усмотрение! ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

It's Raining Mans

:) Няма такова парче бе човек. Има "It's Raining Mеn". Ами де да знам прати някое по твое усмотрение! ;);)

Упс , моя е грешката ... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Баси кви сте идиоти вси4ки! да про6тавате... ПО4нах да 4ета, 4етох , 4етох...викам си : супер готина идея тва да се ка4ат някъде сингбеците за общо ползване, имам и аз около стотина 6те ги ка4а.... а то кво станало- до никакво разре6ение не се е стигнало...И все пак ако някой поднови темата и даде първата кра4ка- 6те бъде страхотно и в помо6 на много певци...макар 4е не ми се вярва..като гледам последния пост е от 2 юли 2006..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Здравейте, приятели! Спешно търся прилични сингбеци , инструментали на народни песни. Моля ако някой има да ми прати по скайпа, пък и аз ще помагам с каквото мога skype: Vladi_sagittarius

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте!ще съм ви благодарен ако ми дадете парчета които си имат всичко-китари вокали и т.н освен барабани!ако ми го намерите това ще съм ви задължен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без вокали ако те устройва може да прегледаш в раздел Кавъри какво ми се намира напълно готово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.