Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте.Проблем с Роналд Е - 56.


radiglos

Recommended Posts

Здравейте.Нов сам в форума и сам тук поради една причина.Появи се странен проблем сас клавиетурата ми.При натискане на ФА от 1ва октава и ре диез от малка тяхната динамичност се губи и се чува много силно и ми загрозява всичко.Рових се каде ли не за да намеря информация.Намерих инфо. че трябва да се почистят някакви гумички.Тай като сам на 13 години и нямам много опит в това бих желал някои запознат с проблема да ми даде инструкций или да направи видео как се разглобява и как се чистят.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нов сам в форума и сам тук поради една причина.Появи се странен проблем сас клавиетурата ми.При натискане на ФА от 1ва октава и ре диез от малка тяхната динамичност се губи и се чува много силно и ми загрозява всичко.Рових се каде ли не за да намеря информация.Намерих инфо. че трябва да се почистят някакви гумички.Тай като сам на 13 години и нямам много опит в това бих желал някои запознат с проблема да ми даде инструкций или да направи видео как се разглобява и как се чистят.Благодаря предварително!

* Роланд * E - 56
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моя Роналд едното "Ла" му свири по-силно, но не се получи с чистене на "гумичките"...на клавиетурата.

Не сам търсил инструкций в Гоогъл, защото не можах да намеря Гоогъл в Гугъл... :blush:

 

П.С.

Моят проблем се получи след като намерих клавира си паднал на земята.

Редактирано от rettere
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тай като сам на 13 години...

 

Предполагам и се надявам, че не си сам. След като си на 13 години, най-правилното решение е да се обърнеш за помощ към родителите си. Нека потърсят човек, който да диагностицира и отстрани проблема компетентно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща.Ъмм.От школата в която ходя на пияно намерих човек който ще ми намери нови гумички.Синта е на повече от 10 години и не смятам че само с почистване ще стане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да свириш на пиано и да не знаеш как се пише пиано. Айде 13-14 се тая, води се че музикантите са интелигентни хора, ти една дума не написа правилно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.