Jump to content
Българският форум за музиканти

ето едни моми


herz07

Recommended Posts

На мен ми харесва!

Даже много ми харесва - да са живи и здрави децата!

Не ми е познато парчето, за съжаление ... а ако вземе да се окаже и то тяхно ...направо супер!

Много, много много успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи им на момите да разпуснат малко :) Алкохола също помага. Не е хубава такава визия все едно са на изпит! Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка ,бандата за възрастта си са супер ...Маалко повече английския да понаблегнат, че малко нещата са то либудибудаутю. Баса е супер :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме за фен на бандата. !Евала на оператора и режисьора. Басистите както обикновенно се държим най-естествено и сме най-красиви....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом миналата седмица си купиха нови китари се надявам да са сериозни и да се стараят,за алкохола им е още рано ,все пак 6-ти клас,а английския наистина ще го изгладим,обещаваме! А клипчето си го правиха те,по-точно барабаниста,ще предам похвалите! Поздрави на всички!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, какъв алкохол, дъщеря ми е съвсем малко по-малка ... недейте така, моля ... то отпускане, отпускане ... ама и без това едвам ги удържаме - добре е, че правят нещо, правят го добре, дано се развият - и ако може без алкохол и без другите работи ще е най-добре - знам, че звучи много оптимистично, ама нищо не ми пречи да го мечтая и искам за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее вие от майтап не разбирате :) Пък и сега, музикант, който не си сърба от време на време за "сценично поведение"... :) Но е похвално, че са се захванали :) Надявам се да дърпат смело напред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Добре се справят само така и да не се отказват. Между другото вече има група с такова име която е от 4 девойки.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-RfWL-kl5o8#t=8s

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JqM348G8pKk

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.