Jump to content
Българският форум за музиканти

Orange Dark Terror


Yves

Recommended Posts

Някой пробвал ли е тая гад? :)

 

dark-terror-460-80.jpg

 

Тостерът на сатаната :D

 

Мен лично звука зверски ме радва, а и има лууп, за разлика от TT...

 

Дайте мнения който е имал досег :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро приятел си купи продукт на Orange-комбо с 12-ка говорител и от известно време го ремонтира усилено.Причината да не се възползва от гаранцията ми е неясна засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Това сигурно е един от прецедентите....доста четох, досега не съм чувал да се говори за проблемна издръжливост...

Днес гледах един на живо, изглежда много солидно направен. Очаквах потенциометрите да се въртят малко по-тежко и мазно, ама тва е бял кахър. В интерес на истината дори на флагманите на марката се въртяха по подобен начин, а те са правени в Англия /за China-hater-ите :D /

 

Важно е все пак дали е от баш сериите на Ориндж или става дума за Crush и разни подобни, които е ясно, че са в дълбокото дъно.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро ще посвиря с една черна терорска главица у магазина ,дори ще нося 2-3 талпи от моите за да видим как ще звучат!

После ще пиша тук,може и видео да има ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е едно от първите /от десетките килобайти текст, които съм изчел/ неща, които четох, ама общо взето не пише нещо по-различно от ревютата на големите китарни магазини в ютюб.

 

След като явно си го пробвал кажи нещо по-искрено и лично :D

 

Засега ме спира само това, че за тия близо хиляда лева за тоя тостер има далеч по-сериозни и функционални усилватели, включително доста сериозно къстъм решение от Галин например. Лошото пък на тях им е, че са огромни на размери и не могат да се усилват достатъчно без атенюатор, а нали това уж е част от магията на лампите...

 

Иначе звучи зверски /както всеки Ориндж/ и е хипер преносим, буквално в чантичката си прилича на фотоапарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Доколкото разбрах новия Dark Terror - 15 вата - е представен официално преди месец във Франкфурт и е бил интересен за доста хора..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Forte music го имат наличен в магазина им на Оборище в София. До колкото виждам си написал Location: София/Пловдив значи би могъл да го пробваш сам. Принципно имаше доста добри мнения за тоя тостер но е най-добре ръка да пипне и око да види.

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е наличен и при мен и темата по първоначалното й предназначение вече не е актуална :D

 

Но ще се радвам някой да изкаже лично впечатление от него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.