Jump to content
Българският форум за музиканти

търся схема на DigiTech DEATH METAL


Recommended Posts

търся му схемата на тоя педал, че много бръмчи нещо. преди уж не бръмчал така май...

понеже не съм свирил с камиончета до сега и незнам как стоят нещата там, но има вероятност и един нойз гейт да оправя нещата но не съм сигурен...

...просто искам да му намаля гейна че без друго по моя вкус е прекалено много (около 2 пъти повече) макар че не свиря дет метъл.

 

...само проблема е че всички чаркалаци са SMD но ще го преодолея някак си.

 

искаше ми се тая вечер да го барна и утре да свиря с него но може и да не се получи. ще се наложи май да скалъпвам футсуич от подръчни материали и да нося кубето.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е същото и че сигурно си го намерил, ама виж на ДОД Дет Метал:

 

http://www.schematic...edal-schematic/

 

Диджитек и Дод не са ли дъщерни или нещо такова....

Ако греша се извинявам :oops:

Редактирано от shtur4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че R12 е ключа за палатката, намира се под U1-A. трябва да му намаля стойността за да намаля гейна......

 

така и стана, понеже е SMD всичко успях да запоя 100К успоредно към R12 и изчезнаха всякакви бъзове и брумове и естествено намаля гейна както исках да стане - въпреки това е идеален и за сепултура и за слейър и т.н.

 

благодарности на Парния Валяк. Ти спаси положението човек, благодаря ти. вече станаха няколко неща за които имам да черпя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Проблема е,че човека който му трябва го иска чисто нов.Иначе гледах,има много обяви тука за такъв дист,но ми трябва магазин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.