Jump to content
Българският форум за музиканти

Група Мастило


Recommended Posts

That`s Пейо

 

Пейо

 

Той(доколкото знам),е барабанист на група "Сп(р(ин(т)",а пък певицата на Мастило(Виктория) е Пяла там,че май с китариста там се намерили.Та за т'ва го споменават тука

Информацията ми обаче съдържа много слухове,така че нека някой да ме поправи моля :metalist:

не са слухове пич. самата истина е. наистина вики и деси са се намерили в спринт. а това че пейо не иска да чуе и за тях не е вярно. по-скоро обратното. аз се познавам с тях и ми е малко странно че са постъпили така тъпо. като изключим виктория останалите поне бяха готини пичове. особено китариста им деси с когото сме свирили заедно. даже докато създаваха мастило им помогнах в началото като свирих около 2 месеца с тях. явно са се главозамаяли. жалко наистина. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

като изключим виктория останалите поне бяха готини пичове.

Що? Тя кво?...

Злобара ДЕ МОЙН? :)

ми то всяка жене е малко или много злобичка ама при нея по-гадното е че забравя откъде е тръгнала. нали знаете приказка за стълбата? е нещо такова. или съкратения вариантна английски: BE NICE TO EVEREBODY ON YOUR WAY UP, BECAUSE YOU DON'T KNOW WHO YOU GONNA MEET ON YOUR WAY DOWN.

или нещо такова. девойката е надувка. лошото е че дори и няма за какво да се надува. освен за двете вимета отпред. и добре че са те че инак хептен за нищо нямаше да я бива. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам тук да дам един пример от практиката ми. Получих поръчка от колегите от група Trish да нотирам една от авторските им песни. След няколко дни се отказаха от поръчката. Но аз вече бях транскрибирал някои от партиите. Когато върнах диска със записа, получих пълната сума, за която се бяхме уговорили. На отказа ми отговориха, че искат да са сигурни, че могат пак да разчитат на мен!

ТОВА Е НОРМАЛНОТО!

 

В.

Не мога да не се съглася.

Макар, че не се занимавам професионално - такова отношение е абсолютно валидно във всички други области, където става въпрос за бизнес.

Евала на такива хора. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече предлагам тук всеки недоволен от отношението на колегите от форума и не само - да може да се изкаже. Ето още една прясна история:

 

"Продавам чисто нова цигулка производство на "Кремона". Цигулката е най-голeмия размер т.е. "цяла" . Оборудвана е с калъф, лък, струни, набузник т.е. само мажеш лъка с колофон и почваш да свириш

 

Намира се в София. Цена 100 лева. За инфо на тел-а , ЛС или мейл.

 

jti_electronics@abv.bg

 

0888979017"

 

Уговорихме се да я видя и купя в събота преди 2 седмици. Малко преди часа на уговорката колегата dimov ми се обади да ми каже, че има проблем и ще ми се обади по-късно да се уговорим. След като изчаках прилично време/10-ина дни/ му пуснах ЛС за да разбера какво става. Отговора беше, че баща му я е продал преди 4 дни в Пазарджик... Е, нали беше в София?!!

А и трябваше ли аз да се обаждам, за да разбера, че сделката няма да се осъществи?

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vlad,

 

И аз имам нетърпимост и плюя гневно змиийска отрова към подобни "индивиди", а всъщност влачещи се черва.

Поклон към теб, че си тъй точен и коректен човек, защото такива са малцина - застрашен вид! А имаме нужда от тези проблясъци в тъмното.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Адаш vladi01,

Получих новите три песни. Вече знаеш, че се отказвам от преложението на група Мастило. Просто не се работи по този начин. Каква е гаранцията, че след като извадя и тези няколко ще последва репетиция?

Надявам се, че ще намерите подходящ човек, но запомни едно:

Ако музиката е наш "бизнес", то трябва да сме КОРЕКТНИ С ПАРТНЬОРИТЕ СИ! Обратното води до създаване на лошо име, от което е трудно да се отървеш.

 

Без злоба :

Влад

 

п.п.@глуми

Не трябва да плюем отрова, а просто да си помагаме един на друг за осъзнаване на грешките...

Татко ми ме е учил така: Дръж се така, че другите да гледат от теб, а не ти от тях...

 

В.

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
като изключим виктория останалите поне бяха готини пичове.

Що? Тя кво?...

Злобара ДЕ МОЙН? :)

ми то всяка жене е малко или много злобичка ама при нея по-гадното е че забравя откъде е тръгнала. нали знаете приказка за стълбата? е нещо такова. или съкратения вариантна английски: BE NICE TO EVEREBODY ON YOUR WAY UP, BECAUSE YOU DON'T KNOW WHO YOU GONNA MEET ON YOUR WAY DOWN.

или нещо такова. девойката е надувка. лошото е че дори и няма за какво да се надува. освен за двете вимета отпред. и добре че са те че инак хептен за нищо нямаше да я бива. :lol:

Уф, всеки е тръгнал от едно географско място, момина клисура. Въпросът е къде е отишла тази мома...

Какво, много е зла?... Дай нишан, ако си свирил с нея, не е въпросът да си чешем езиците, ами един вид полезно инфо.

Нимфо... :)

 

QUOTE (sa6tiat @ Jun 9 2006, 03:00 PM)

Конкретика, Теодоре...?

 

ми питай бре Симеоне! eusa_think.gif

Да?...Питам?

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е в жалката България, ако някой го дават повече по телевизията или пък го въртят по радиото, той започва да се мисли нещо повече от другия, от това мен много ме е страх. Препоръчвам ти да не започваш да свириш с групи които ги наричат ,,комерсиални",само ще ти навреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от това, че музикален бизнес в България няма, следва че влад няма защо да се сърди. в момента дават вики и графя по канала - нощни птици - още да говоря ли? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не се сърди, но музикален "бизнес" има. Пари минават от едни ръце в други.

Това, което липсва, е по-скоро лоялност, коректност и ясни изисквания към страните.

Е, аз не се сърдя на хората, на които горните характеристики лиспват. Просто не желая да работя с тях.

 

Влад

 

п.п.

И моя милост я дават чат-пат по някоя ТВ, но това не значи нищо за мен, освен стъпка в професионално ми музикалното развитие. Демек не ставам по-добър творец и партньор от това.

В.

 

п.п.п.

"Още да говоря ли?"

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.