Jump to content
Българският форум за музиканти

Винтчета къде в София?


Recommended Posts

но се въоръжи с търпение - пазаруването от магазина на евроболт е голяма досада- все едно си отишъл да просиш винтове от самия крал на винтовете....

 

Момчетата от Евроболт София са максимално услужливи и любезни.Те не са виновни че желаещите са в пъти повече от работещите!Не ми е ясно защо пишеш такива неща, и провокираш тъпа дискусия къде селянията е по голяма!?

Редактирано от the pick
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата от Евроболт София са минимално услужливи и любезни- убедил съм се за последните 8 години... не съм искал да провокирам нищо- изумен съм от това развитие на темата- но София е наистина ужасен град, мръсотия навсякъде, никаква атмосфера....може би са виновни селяните...е София е млад град- не е Русе, Варна , Пловдив, Бургас....аз съм живял в Усогорск, Русе, Бърно, Прага,Варна, Пловдив ... сега живея в София последните 16 години....мъка....мъка.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ТИМ май поддържат града по читав :greenball: @никони,да се беше оженил за рускиня..

Естествено изкривихме темата,но като знаеш какво търсиш във всеки магазин за крепежни елементи ще ти помогнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към темата;във Евроболт(където и да е)не продават винтчета за китари...Там може да намериш само наподобяващи оригинала.За златен хардуер-апсурд.Избираш;компромис за стотинки или оригинал за по левче-два(Капъша, Динакорд). :cheers2:

Редактирано от the pick
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001: Колеги и сънародници, радвам се, че почиствате и подреждате родните си градове, та да има къде да си прекарвам приятно отпуските. А за благодарност, когато идвам при вас ще ви нося и винтчета от Евроболт, спестявайки ви лошото обслужване. :thx: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.