Jump to content
Българският форум за музиканти

Винтчета къде в София?


Recommended Posts

но се въоръжи с търпение - пазаруването от магазина на евроболт е голяма досада- все едно си отишъл да просиш винтове от самия крал на винтовете....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С уважение, но в Пловдив няма 2 милиона и половина хора, нали? Да, в София всичко вече стана "търпеливо", но ... това е положението! Нека не се делим :drummer: . Към автора: внимавай с винтовете и сподели за какво ти трябват, защото в единия случай, ако си решил да са ти за пикгард, шанса да оцелиш правилната стъпка, размер и големина е прекалено малък. Ще трябва или да дълбаеш по-дълбоко, което е маааалко рисковано, ако просто навинтваш и не разпробиеш предварително. Има на Капъша, но там е капитализъм. Едно винтче е 1лв! Ъпсурт :). Най-добре си вземи някакви мостри с теб, а ако нямаш просто взимай по една две бройки, няма и да ти ги пишат на сметката и мери. Аз преди 3 месеца тръгнах да сменям всички винтове по китарата и го ядох същия. Имам толкова много които не ми помогнаха, че не е истина. Така, че сподели за какво са ти (най-вече защото тези магазини са за скрепителни елементи с различна стъпка и т.н.) и дерзай тогазз. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живял съм 8 години в в София. Това са ми впечатленията от този град. Аз просто изразявам мнение. Всеки път когато дойда в София съм свидетел на негативизма на обществото. В нито един друг град го няма това отношение. Сори...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че негативизма го носят тези които НЕ са от СофияТА. Както и да , не искам да се стига до този безмислен спор. Всички сме БЪЛГАРИ, Защо в обява за винтчета, хората трябва да четат " В София е така .. всички за кисели и т.н."? Може и аз да греша, даже греша доста често, но сега случая не е такъв. Щом си живял в София 8 години, предполагам си спомняш София '99 година .... когато имаше 800 000 - 1 000 000 хора, залатите бяха по 700 лв на цени мноооого по-ниски от сегашните! Много доводи мога да изкарам, но нека го правим в говорилня, ЛС или каквото и да било друго! Поздрави на всички и весело посрещане на новата година!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живял съм 8 години в в София. Това са ми впечатленията от този град. Аз просто изразявам мнение. Всеки път когато дойда в София съм свидетел на негативизма на обществото. В нито един друг град го няма това отношение. Сори...

Фен,сичко гаден селяндур и циганин е дошло в софията да печели пачка - от тук идва и замърсяването на града,то проблема идва от тумора наречен "държава" и от поведението на тия,дето "ни съм от тука и ша сера насякъде,туй не е моя град"..

В СФ евроболт не съм забелязал да са тъпи продавачите,последно взимах пружинка за другото хоби и ми изкараха 3-4 вида да ги сравня като твърдост с оригинала,абе ,разбират си от работата.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евроболт са ваканция до 3 януари! Хайде стига сте спорили има хора и хора, не възпитани и възпитани. И всеки втори е: "роден у градо а живее у столицата" това е факт и не е показателно за нещо лошо, всичко си е до възпитанието на човека и манталитета :metalist: .

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всеки втори е: "роден у градо а живее у столицата" това е факт и не е показателно за нещо лошо, всичко си е до възпитанието на човека и манталитета :metalist: .

Само врачаните си остават диви селяни където и да отидат:

 

Това по-горе е в кръга на шегата...

Аз болчета си взимам от e-bay.co.uk има ги всякакви и като цветове и като размери... Търсих в България два болта за адаптор с американска резба и няма и няма. В Англия 2 болта + 2 пружинки = 2 паунда, каквито цветове искаш. А преди това обиколих "прословутите" български музикални магазини. Та тия прословути български музикални магазини те гледат като изклесяк като им потърсиш болтчета и винчета... иначе продават Gotoh, Kahler. Ама едно резервно седло не може да намериш, един резервен ключ не може да намериш!!! Аз вече съм се отчаял да ходя в Български магазини като ми идва по-евтино стоката от Англия заедно с транспорта!

Редактирано от a_panov
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.