Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

@BlindGuardian - Супер става.Поздравления :)

Имам само една забележка - виждам, че си използвал видии за дръжките.Моето мнение е, че е по-добре да смениш видиите с болтове и шипови гайки, защото след като сложиш говорителите, задната и предната стени, тежестта ще стане значителна, а материала който използваш при претоварване е ронлив(видиите могат да изтърват).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за забележката.Не е чак толкова тежък, ако възникне проблем ще го направя с болтове, за момента не виждам смисъл около 35 килограма е , пък и има колелца,едва ли ще го мъкна постоянно наляво-надясно :greenball::greenangel::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Един въпрос към BlindGuardian / тъй като не ползва месиджинг /

 

Здравейте.

В една тема беше показан Ваш кабинет тип "направи сам" ;-).

Тъй като и аз си стягам едно малко кубенце имам един въпрос.

Смятам да си купувам кожа за облицовка по интернет от koja.bg

тъй като магазините им не са наблизо.Обаче по снимките от интернет не мога да определя големината на шарките Та да питам ако сте куппували кожата от там - кой модел кожа е това?

Поздрави, Мариян !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Ами моята кожа е купувана от магазин за платове в Хасково.Мисля,че беше 10 лева линейния метър.Относно това каква трябва да е кожата, си мислех тогава че трябва да е по-твърда, но се оказа ,че ще е трудно да се направят добре ъглите. Тази , която съм използвал не е от най-твърдите (турско производство) , българската беше по-твърда (което не означава ,че трябва да купите някоя супер мека кожа която да се разлигави докато я лепите, в моя случай лепилото бе Прома на тънак слой и стана перфектно). Относно шарката, ами избери си такава каквато смяташ ,че ще ти хареса как седи на кубето. На снимките ,които беше качил колегата мисля,че горе-долу се вижда големината на шарката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Хасково ми е близо и често ходя.

Ако можеш да си спомниш къде се намира магазина ще бъда много

благодарен.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш къде се намира ресторант "старият конак" (по път за градската градина , срещу пазара )в тази уличка на 10 метра по-надолу се намира магазинът, от който си купих и кожата и "грилклота". Няма как да го пропуснеш.Ако искаш свържи се с мен по скайп или имейл , за да ти обесня по-подробно ако не си се сетил . :):metalist::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.