Jump to content
Българският форум за музиканти

Свестни високоговорители за китарен усилвател


pesh

Recommended Posts

аз съм си купувал Еминенс от ПроМюзик (www.promusic.bg) преди няколко години и съм си доволен. Ама не знам дали още ги предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи в събота ще ми кажат за еминенсите къде кога колко и тн. във фенс ще свирят мои приятели и трябва да кажа че определено има какво да се чуе а и много да се види. особено за китаристи. яко рок свирят никълбек, бон джоуви, пърпъл забележете СТИВ ВАЙ ми пича е с джем ако не изсвири вай. аз ще напиша предложение де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи утре най-вероятно щото Краси басиста ми каза чее ще го издирва оня с еминенсите той даже и кутии бил правил и имал и др говорители абе някво ателие дъжал бил и внасял директно ама нали ти казвам утре ша видя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че китарните говорители се делят на Celestion и всички останали.

 

Eminence, също както и Peavey и вс. други правят и модели, които имитират Celestion, така че можеш да си вземеш и др. говорители, които да имат същия тип звук.

За Eminence пробвай Динакорд - те са официалния вносител за БГ.

За Celestion - Shark Art

 

Освен марката е важен и модела- правят се разл. говорители за разл. тип звук - ретро, по-акустичен, по-твърд и пр. Eminence напр. правят и специален говорител за хора, които ползват Amp simulator-и.

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

peshoy2k, научи ли нещо ново за еминенсите?

по последни данни нямам телефон но разбрах че е до НДК ако се навиеш за еминенсите и не решиш да е друго ще те водя просто няма др начин ще трябва да ме заведат и мене и така сещаш се така че това при положение че искаш еминенс тва е положението ти си решаваш препоръчан ми е човека от сигурен източник, но др не мога да кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.