Jump to content
Българският форум за музиканти

Бедруум метал


DYLGIQ

Recommended Posts

Яка жица :) Не ми харесват звука на китарата в десния канал (малко среди и presence) и звука на баса, получава се едно неприятно "крякане", което не знам къде се намира честотно. Продължавай с опитите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с горния пост, и затова на мен ми звучи "хаотично"неподредено,демек никаква аранжировка,сори ,но иначе идеята е яка,продължавай с записите! :cheers2::drummer::music336::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва аранжировката,съветвам те в тази област да не приемаш мнения и да слушаш себе си(щото на вкус и цвет товаришч нет!!!)Малко има клип в ниските,преслушах ти старите записи и там го няма този момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята и свирнята са силни! :metalist:

Можеш да поработиш по звука. Съгласен съм за дясната китарка и това бумтене в ниските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много чувате! Сериозно, благодаря на всички за мненията, помогнахте ми много! Китарите наистина са записани в спалнята ми с Гарланд а'ла Богнер, селф-мейд кабинетче и атенюатор на ниски нива, с един Шуър бета 57 офф аксис. Лявата китарка е с Босс метъл кор в чистия канал, дясната си е с мръсния на главата и наистина и липсва презънс, ама не щото няма, ами щото съм го намалил доста. Солото е с тюбскриймър. Басът минава през лампово кубенце ВМБ с 10 инчов говорител, който учудващо достави доста ниски честоти, но явно не правилните, а и е записан със същия Шуър бета 57. Барабаните са Адиктив дръмс с банката на Дими, която обикновено ползвам, щото много ме кефи, ама този път какво реших да барам касата и наистина и дигнах повечко басите, което явно е грешка и се заклевам повече да не го правя. Обещавам скоро да поправя грешките и да измисля по-читав бас, че тоя е нахвърлян на прима виста, колкото да има бас. Както и някои от китарките трябва да се пресвирят, ама много мразя да правя дубли :greenball: А и пичовете от бандата харесаха парчето, та скоро може да има и лайв вариант :rocker:

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и пичовете от бандата харесаха парчето, та скоро може да има и лайв вариант :rocker:

 

Ей туй е приказка ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе добре звучи тази твойта бедрум :)

не само на групата и харесва идеята, +1

не съм разбирач, но фенското ми мнение е:

на на няколко места звука се смачква, все едно е сложен набримчен максимайзер на мастера

преходите малко увисват на 1:11, 1:30, както и влизането на 1:56, където целия риф иска промяна

 

иначе хедбенгнах доволно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка хава...Всичко ми стои перфектно .Само финала малко куц,ама на лайф като го разтъркате да стане 1-2 минути и ще е ОК.

P.S. Ти ...в спалнята ли пренесе китарите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яко е, пич!

 

БТВ, не толкова отдавна се кефехме на презаписани записи на касети и слушахме радио, на смотани касетофони и колони, и сме чували по-високи честоти от сега. Според мен понякога много се издребнява за това, че даден запис не е технически перфектен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.