Jump to content
Българският форум за музиканти

Книга за елементарна теория на музиката?


Recommended Posts

точно това имах предвид. който е разглезен младок като мен със самоучители и подобни по добре да си намери нещо в този формат.. ако трябва и на английски. който е расъл във времена когато всичко е било по истинско и хардкор да продължава да се придържа стабилно към истинските неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В музикалните училища има ли хора дето да почват ел теория без да са ходили на солфеж. Няма. Как да се почне това ако някой е пропуснал солфежа. А ако е ходил на солфеж ще знае къде се продават и кои са !книгите! Което (за втори път днес го пиша това дето следва) обезмисля въпроса. За мен това е човек който иска да прескочи няколко нива. Не че не може но ще се връща да препрочита "прескоченото"

Трябва "д.пе" за дая работа - ЯКО..... щото хората казват "Д.пе да ти е яко." На мен лично солфежът когато бях в първи клас ми беше ОТВРАТ но ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявай,не мислех че се нуждая от специална терминология и филми,за да си запаля печката...казвам пак само ако някой се интересува имам учебника(почти съм сигурна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема се смачква, само обелката остана, сокът й е изстискан отдавна, стига предъвквания. Можете да препрочитате мненията.

_naq_, погледни правилата на форума и се придържай към темите без много зиг-заг. Колкото до запалването на печката, струва ми се, не си разбрала правилно. На мен поне представата някой да използва учебници за разпалване не ми създава никак светли и топли асоциации, ако ще това да са цели пещи. ;)

 

Topic-is-closed.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.