Jump to content
Българският форум за музиканти

Майстор на цитри


Recommended Posts

Добрютрю, драги ми коУеги, та въпроса ми е следният :

 

Търся лютиер изработващ цитри (за предпочитане в София). Не е за мене, а за едно момче с тежко заболяване, което много иска да свири на китара, но за съжаление ръцете не му го позволяват! Та сме се спрели на този хубав инструмент, но за съжаление трудно се намират читави втора ръка и решихме да го зарадваме с такъв изработен специално за него. Казах за предпочитане от София, за да не се пътува много, да може момчето да се види с майстора и да си обсъдят нещата очи в очи, но принципно не е проблем и да е нейде из страната!

 

(ще ме извините, ако съм изпуснал обсъждане на такава тема, но не намерих) :girl_witch:

 

Поздрави!

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте!

 

Извинявам се, че не писах, ама съвсем изключих :icon_shithappens: !

Намерихме цитра за момчето. Благодаря Ви за отговорите!

Нека темата остане отворена, може и други да си търсят такъв инструмент!

 

Поздрави!

Герги

 

П.П. За пръв път го пипнах преди седмица и наистина е доста интересен инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам цитра, и си виси на стената от 20 и кусур години неизползвана! Много е красива! Успех за момчето! thumbs_up.gif

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ми ние я намерихме в един антиквариат. Единствена бройка беше. Запазен корпус, само ключове и струни за смяна, ама като за начало си е екстра!

 

Поздрави!

Герги

 

П.П. Питай aureliano, може да сколаса някоя, ама личната поща тук му е препълнена и не успях да се свържа с него. Друг за който се сещам е Диката, ама не съм сигурен дали се занимава и цитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аз имам цитра за продаване. Виж тази моя тема http://forum.muzikant.org/topic/113328-oeeodha-ioceia-io-aaedh-iaaeciiecaaia/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мернах една в магазин на ул. Симеон, София. От бул. Христо Ботев в посока Опълченска, един от първите магазини по левия тротоар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.