Jump to content
Българският форум за музиканти

Гласувайте за най-добрите солови проекти [2 от 2]


sw1tched

  

76 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Малко инфо за резултатите към момента:

Песента с най-много гласове води с 5 гласа. Трябва да се има предвид обаче, че 9 от гласове за тази песен са на потребители с по няколко мения или 20 мнения в 'Борса', а между гласувалите за втората по гласове песен има само 1 потребител, който не смятам да зачитам (0 мнения).

 

С други думи изгледите са вторият да е първи, ако тенденцията се запази. Разбира се все още нищо не е решено. Гласувайте!

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че някои от парчетата са направо трагични. Толкова ли няма хора дето да измислят нещо хубаво.

 

+1

Доста хора похвалиха нивото, не знам от приличие ли :) За мен като цяло е слабо...

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мда, гневът Господен не прощава:) Ша ма прощаваш, dickens, ама нивото на участниците в този кункурс е пропорционално на нивото на форума. Корифеите, които биха вдигнали летвата, не участват (или поне аз не мога да ги позная), може би защото са професионални музиканти и за тях запис в хубаво студио не е награда, а ежедневие. Талантите вече са обрани от безбройните риалити формати, а сеирджиите само седят и гледат (fap fap fap). Аз си мислех, че ще има доста по-слаби неща и като музика, и като звук, но всички предложени парчета имат потенциал. Това са демо записи, не записвани в американски студия продукции. Всички сме слушали дема-та на разни групи - ми същите са - зле подстригани пудели с прабаба вълкодав в потеклото. И тука се явява гръмовержеца switched, чиято идея наистина заслужава адмирации! От нас се иска само да му помогнем да избере най-якия пудел, който да превърне в красив лебед:) За мен това е убийствената Cold fusion от първата половина - макар че трудно мога да си представя какво може да се подобри по нея. Поздрави и успех на всички олимпийци!

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко песни, които не мога да си кривя душата да кажа, че ми харесват, но съм съгласен по-скоро с DYLGIQ: всички (почти, според мен) предложения имат немалко потенциал, а почти четвърт от тях откровено мисля, че са доста силни и това включва и от по-тежките и от по-мелодичните.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми 2 парчета, но гласувах само за едно. Поради естеството на стила не мисля, че има нужда да 'влиза' в студио, за да се направи нещо по-добро.

Т.е. мисля, че авторът на другото парче ще извлече повече полза от студийното време.

Поздрави на всички, които са се включили с творчество и на всички, отделили време да слушат и гласуват.

За sw1tched си знаем: thumbs_up.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля следните гласували да обосновят накратко своя глас, за да им бъде зачетен:

rockmaniak

Nuddz

sergeant_rho

krasi89

steam-digger

roamingfire

hellhound

Dean VMNT PRO model

MDM

 

 

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първото прослушване на парчетата ( в по-ранната тема) гласувах за Gallery Of Disgust :thumbs_up:Много яко, дори се досещам леко кой може да е автора.

След това прослушах и новите попълнения и ми се иска да можех да дам и още гласове. Имам конкретен въпрос към автора на 'The Cure is a Shotgun' дали наистина сам е записал всичко по парчето, китари, вокали (особено вокалите ме впечатлиха!). Ако да, моите искренни поздравкения, жалко само че парчето се появи едва в новата тема за конкурса и не мога вече да гласувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторът на въпросната песен е писал:

...

всичко е композирано и записано от мен (освен барабаните и клавирите, които са програмирани).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че някои от парчетата са направо трагични. Толкова ли няма хора дето да измислят нещо хубаво.

 

+1

Доста хора похвалиха нивото, не знам от приличие ли :) За мен като цяло е слабо...

 

 

ABSOLUT (водка) :thumbs_up:

 

За мен Роба единствено заслужава да спечели, и още две поощрително - Суорд и Колд.(има хляб в тях)

 

И защо трябваше да поправям минус на Дикенса? Право си казва човека, повечето са или лошо изпълнени или лошо изкомпозирани.

Няма да се лъжем сега...

 

ПС - идеята и начинанието е добро, но да не прехвалаваме хавата.

Пък ако има следващ път, вероятно ще участвам.

Редактирано от TONY
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.