Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпроси за функционалността на форума


Recommended Posts

От няколко дни се навъртам активно тук... след едно дълго прекъсване. :)

Отдавна знам, че платформата на форума е обновена, но сега я ползвам и функциите ми се струват леко "разбрицани".

Искам да попитам за следните два проблема:

 

1. Излизане от акаунта (Sign Out):

 

В полето с логото на форума има нещо като бутонче с ника ми, а отдясно - стрелкичка, която сочи надолу. Като цъкна на стрелкичката, пада следното меню...

My profile

My Content

Manage Friends

Manage Ignored Users

Help

Sign Out

... и веднага се затваря, след което се зарежда My Profile. Не мога да избера нито една опция от менюто. Излизам от акаунта си, като изтрия бисквитките и затворя браузъра (лесна работа, как да го каже човек). ;)

 

2. Отваряне на линкове от постовете:

При цъкане върху линк в поста, връзката се отваря в два таба едновременно - в текущия и в един нов. От никакви други сайтове не се ползвам с такава "екстра", просто нов таб и това е (така съм си настроила интернет опциите поне). Трябва с десен бутон и изрично да му указвам как да ми се отвори. Пропусна ли, ако клипчето или тракът са на autoplay, почват да свирят и двата таба и дискотеката е пълна (хак да ми е). :greenangel:

Браузърът ми е IE9 - продукт, традиционно недолюбван в тези среди, но моля, бъдете снизходителни. :girl_cray2:

Благодаря ви предварително за отделеното време и отговорите!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузер :thumbs_up: , при мен няма нито един от гореспоменатите проблеми.

 

П.П. Изолзвам Mozilla :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Eeeeeeeeeeeeeee аман от тия функционалности! Имам 12 форума и всяка сутрин се логвам по половин час у тях щото си не знам паролите и имената. И като се промени интерфейса се сбъгясва "помни пароли" на браузъря и трябва ръчно всичко да се пише!

 

Отделно от това не ми харесва разтегнатия във височина нов интерфейс, трябва да скролираш 374 минути за да обходиш с поглед форума!

 

Отделно не е преведен на български език форума! В Мангалия или Циганания живеем та няма български език на интерфейса, аман!

 

И са сайбали всички линкове който визуализират картинки!

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейдите се правят, за да няма проблеми. Проблемите ще те накарат да пишеш със същия тон, но в друг контекст, Алекс. Не го правим, защото нямаме какво друго да вършим. Всеки скрипт върви напред и това не може да се избегне. Много мерси за отзива, но не и с този тон! Има още работа по ъпгрейда на версията и затова ще се радваме малко да си спестите резките коментари докато се нагласи всичко. Аман от реагиращи на стотна от секундата и неотчитащи факта, че ако това не се направи като процедура, ще има форум, ама друг път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeeeeeeeeeee аман от тия функционалности! Имам 12 форума и всяка сутрин се логвам по половин час у тях щото си не знам паролите и имената. И като се промени интерфейса се сбъгясва "помни пароли" на браузъря и трябва ръчно всичко да се пише!

 

Отделно от това не ми харесва разтегнатия във височина нов интерфейс, трябва да скролираш 374 минути за да обходиш с поглед форума!

 

Отделно не е преведен на български език форума! В Мангалия или Циганания живеем та няма български език на интерфейса, аман!

 

И са сайбали всички линкове който визуализират картинки!

Е па тва , че си не знаеш паролите и имената си е само твой проблем, не е ли така?!

Поради що се опитваш да го представиш като нещо важно за някой друг?

Стана ми интересно кои са останалите 11 форума, в които влизаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно не е преведен на български език форума! В Мангалия или Циганания живеем та няма български език на интерфейса, аман!

 

И са сайбали всички линкове който визуализират картинки!

 

Ще оправим превода, но ни трябва малко време.

Я дай повече информация за проблема с картинките да го оправим и него.

 

Общо взето при ъпгрейт има и такива моменти, не всичко върви гладко в началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

<offtopic>

Напоследък реших да си върна "активността" във форума (че си бях занемарил присъствието).

И в един момент се оказва че "непрочетените постове" са повече от цялата информация дето съм поел за предходните 25-30 години.

Нали съм си любобитка почнах да ги преглеждам, ама взе да ми доскучава...

 

И забелязох нещо да ми липсва (после се оказа, че не е там където съм очаквал)

</offtopic>

 

Та ... на ПРЕДЛОЖЕНИЕТО:

 

Според мен ще е удобно, някъде около заглавието на темата или евентуално около стрелката (дето ти експандва first, last read, last post) да има директно бутонче "mark as read".

 

Така няма да се налага на "яко метъли" да четат (дори и отчасти) постове за "духачи" (нотинг офензив) ...

 

Аз лично не се интересувам от голяма част от темите така че ми се налага през повечето време да skip-вам няк'ви постове ...

 

Едит:

И .... (ауууууу!) като видя таблици(table, tr, td и т.н.) изпадам в ужассс! ...

Редактирано от negthorn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.