Jump to content
Българският форум за музиканти

Обърнат Фус!?


Recommended Posts

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами вече написах писмо на ТАМА... казах им за идеята и какво може да се прави. Днес го пуснах... до Япония сигурно поне 2 седмици ще пътува, а вътре в Япония поне ден-два... Ще чакам да видя какво са отговорили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де,дай снимки да го видим!!!!!!!!!! Такова нещо мисля,4е не се произвежда.Ако говориш за стандартен жилен фус-Wire remote hi-hat,това е съвсем друга работа и принципа му на действие е абсолютно същия като на стандартния.Оба4е с противоположно задвижване,за такъв за какъвто говореше-е такова нещо не съм виждал да се произвежда от която и да е от най-известните марки и ще ми е много любопитно,ако все пак съществува такова нещо,механиката му най-ве4е :) Така 4е,давай снимките или линк къде можем да го видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа настрана-4ертежите са готови :ph34r: Е така,за спорта :blink: Само не знам колко ще е smooth-малко ме съмнява с тази зъб4ата предавка.Но предполагам колегата говори за кабелен фус.Едва ли съществува такъв,какъвто си го представям B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вече написах писмо на ТАМА... казах им за идеята и какво може да се прави. Днес го пуснах... до Япония сигурно поне 2 седмици ще пътува, а вътре в Япония поне ден-два... Ще чакам да видя какво са отговорили!

 

относно термините в музиката за или против всеки може да направи грешка или да незнае как да обясни дадено нещо, лошото е когато знае как е и продължава да си опорства.

нали знаеш в музиката по музикантски,в медецината по медецински,в готварството по готварски.

!? ама в музиката по готварски .....малко не зву4и сериозно

B) хаха а защо на ТАМА неможели на АМАТИ-по на близко са :ph34r:

 

относно термините в музиката за или против всеки може да направи грешка или да незнае как да обясни дадено нещо, лошото е когато знае как е и продължава да си опорства.

 

нали знаеш в музиката по музикантски,в медецината по медецински,в готварството по готварски.

!? ама в музиката по готварски .....малко не зву4и сериозно :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо някои тука май се проявиха като завистници за идеята на човека...

Оставете го, той знае какво прави.

 

А тва за зъбчати предавки е глупост.

Естествено, че е най добре с лостче. Гравитацията сама ше си свършва работата по затварянето.

Иначе и аз си мисля, че имаше жилен фус, който е обърнат. Или поне долният му чинел падаше надолу или нещо такова.

 

Вибрация, не обръщай внимание на завистници, а си продължавай.

И аз се заинтересувах от твоето хрумване и изобретение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонзо,

гледал съм те как свириш... добър си, спор няма.

Но това не е мързел за фусващия крак. Просто да имам такъв фус в сета си, ще е страхотно. Разбира се трядиционния си е на линия.

 

Общо взето в главата ми се върти сет с около 4 фуса май... и три каси горе долу и гонг отзад зад мен задължително, като при Пинк Флойд и Куийн... и други!

 

Джангър да става бе мама му стара!

Колкото повече неща има по сета,толкова по-малка е вероятността да не улучиш нищо като свириш със затворени очи. :rolleyes:

Това е сигурно точно така, но само ако има възможно по-малко неща по сета... нали.

 

Иначе вероятностите и прогнозите по тях са верни само ако се разглеждат в безкрайна граница на променливите... иначе си е чиста проба стъкмистика.

 

Ихааа, фуса кърти яко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лостче бе... Архимед... прътче, опорна точка и вдигаме Земята.

вибро, напред братко... нема се притесняваш. Знаем се от малки!

Айде пак про4ети темата и идеята на мом4ето и си помисли :D п.п.Няма да е зле да се понау4иш да пишеш на кирилица,поне имената на хората :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонзата е прав... написал е едно НЕ, което не съм видял.

Но така или иначе съм се застраховал с Това сигурно е точно така...

 

Имената са на кирилица, латиница и йероглифица, клинописица, руница, възлица и подобни азбуки... :)

 

Лостът е голямо откритие ша знайш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.