Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Има един отвратителен банер, рекламиращ някакви скапани стари и счупени инструменти.

Та заради него не може да се "излезе" от сайта. Въпросът ми е - не може ли да се махне този банер или "изход" да се сложи на друго място, което да е достъпно, без да се взлиза в някакви скапани магазини!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема стои и пред мен, но смятам, че това не е по вина на администраторите или на самия банер! Проблема си е мой и твой - вероятно на самия "Windows" така, че банера си е наред.

Освен това китарите и останалите неща предлагани там не са счупени и скапани, много са си добре даже! Давай го по-леко, влагай ентусиазъм в друга посока! Поздрави!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, обаче заради този банер хората ще намразят и самия магазин. А може просто да се премести малко по-вляво и всички ще са доволни, нали.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аба пич хората също и китарите от този магазин са много готини!При това те си плащат за да са там!Ами ти,кое ти е хубавото да ревеш само,при това тук нее мястото да спамиш.Защо не се обърнеш към модераторите да видиш те какво мислят по въпроса? :nono:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те хората от магазина може и да чудесни, но банера сега е още по-надясно и "изход" съвсем на може да бъде натиснат.

Правите им антиреклама по този начин - със селски хитрини, за които си мислите, че никой не се сеща.

Ако оправите банера, мога и да се разходя до прехваления ви магазин. Ако ли не - ме губите като клиент.

Предполагам и други ще са като мен.

Няма да вися по 10 минути да щракам с мишката, само защото някой се е сетил за "един хитър трик"!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не защитавам тези от магазина с въпросния Банер, но когато искам да излезна от форума натискам червения Х в най-горния десен ъгъл и съм излязъл.Къде минавате през този магазин, че не мога да разбера?А от ляво под логото на "Музикант.орг" има надпис форум ограден със зелено, от там влизам навсякъде в целия форум.С две изречения не преминавам през банера,а един път в седмицата влизам във въпросния магазин да видя дали има нещо ново.Еми това е :thumbs_up:

Редактирано от prasoche
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв банер бе,с какво сте,аз съм с Опера и от бързо избиране влизам директно в "нови мнения" на форума и нямам никакви банери.

Вярно,че си играх с една програмка,която чисти рекламите,но като влезна във вестник "Сега" банери всякакви.

Обзалагам се,че повече разбирате от компютри,аз съм дърт - проблема е у вашия телевизор :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Somebody, темата е за този раздел:

http://forum.muzikant.org/index.php?/forum/4-idhaaaeeicaaiey/

 

Навикът да се виждат "селски хитрини" в подобни проблеми е притеснителен според мен, но ти явно се чувстваш добре :)

Никой няма изгода от подобно разположение на банера - нито форума, нито рекламодателя. Вероятно става дума за някакъв бъг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става явно кой банер къде пречи, с кой браузър и ОС си. Сега взема да пробвам с всички браузъри и ОС-и ли? Можеш да пуснеш и снимка...

И не разбрах какъв е тоя "изход", гасиш браузъра и си излязъл - кратко и просто. :thumbs_up:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.