Jump to content
Българският форум за музиканти

Християнчо


Recommended Posts

1)nickname: Christian Ivailov

2)Възраст:15

3)Образование:завършен 8 клас с 5.84

4)Вашият инструмент/и: Китара, кахон :)

5)Предпочитан музикален стил: Метал и общо взето всички хубави кавъри няма значение стил :punk_guitar:

6)Вашият вдъхновител: Джо Сатриани

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Да стана професионален музикант и да си вадя парите, да си обуча папагала да не ме кълве така нахално докато записвам :hysterical:

8)Странични интереси: Програмиране, Билярд, Тенис корт/маса, Волейбол

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Музиката е животът ми, обичам да си отворя прозорците да си изкарам усилварялят и така съседите ми да слушат хубава музика (дори и да не искат) сменил съм доста китари като акостични от орфей и кремона до гипсън, а електрички Бяха ми дали един Гибсън да свиря и оттогава си мечтая за него ( Лес паул ) Обичам Гибсън Фендер Ибанез и PRS custom

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добре дошъл!

5.84?Тва е майтап някакъв.

Или критериите за владеене на български език в 8клас на твоето училище са много ниски. Не мога да подмина нелепите ти правописни грешки ...

Пожелавам ти да обогатиш културата, правописа и музикалността си докато си във форума.

Успех!

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, бива ли така сега, с лошо? Хайде малко по-приветливо :)

 

Добре дошъл във форума! Моля, прочети това-онова, за да се ориентираш в обстановката, и не прибързвай да пишеш глупости. Всички сме тук, за да си помагаме както можем, като коректното отношение и ясното изразяване улесняват много комуникацията помежду ни. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сигурно има 6 по музика,защото свири песни на Графа от таблатури :hysterical:

Що така бе пич, кво съм ти напраил :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Добре дошъл и от мен......и, все пак - послушай Вяра......българския език е прекрасен, особено когато се пише вярно ( и грамотно)......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.