Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Sun Dzu е второто парче, дето правим заедно. Интересно се получава eusa_dance.gif.

Аз отговарям за текста и вокалната мелодия, Марто за всичко останало.

Имаме предвид определени неща, на които да обърнем внимание, но ни беше интересно да чуем външно мнение.

Ако някой от вас има желание да послуша и коментира какво би направил по-различно - като композиция/аранжимент/изпълнение/запис/микс ще четем с интерес.cheers.gif

Благодарим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ми харесва! Не знам,как да го определя, но много ми напомня на музика от филм. А аз харесвам такава! Професионално няма какво да добавя, но не мога да бъда коректив, просто потрбеител! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вяра има специфичен тембър , а Марто специфичен стил на композиции-резултата е това ,което освен за филмова музика става и за слушане и размисъл ... :thumbs_up:

Не бих казал,че има смисъл да се променя нещо и може би това е ценното -показва каквото можеш да усетиш/ако го усетиш/... :girl_witch:

Мисля ,че е добро начало за един промо албум!

 

----------

п.с.

 

Вяра,не знам какво си пяла до сега,но мисля че тук се вписваш доста успешно! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огън е парчето, щеше да е мноо яко да го избичим на оня лайф в Летния театър, ама на - разминахме се тогава. От новите неща на Марто това най ми харесва, а текстът и пеенето размазват. Направо е задължЕ да се изсвири наживо! Тъй де - а la guerre comme a la guerre:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Супер яко,интересно и забелижително парче,дано съвместната ви идея прерасне в албум.

Барабаните малко ми се струва, че трябва да се разработят, но пак подчертавам , :recourse: забележителна композиция!

Усещането е якоооооо! :godbless:

Редактирано от iliev.p
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

- Някак си отначалото китарата ми се разминава с фона, влиза със закъснения, нещо ритъма и е отделен от фона.

 

- Като почва пеенето някъде отначало може на едно място да се качи гласа малко по-високо че е ниско и ми фалшивее.

 

- По-нататък пак като почне китарата ми е нещо много неконфортна, разминава не влиза в такт 8-ки, 16-ки, не мога да кажа по слух какво е, но мий едно дисконфортно.

 

- Отначалото има една фраза където китарата звучи чуждо на целия фон - не е темброво темперирана с цялата композиция.

 

- Като почва пеенето тембъра на гласа е странен на честотите на музиката, някъде на "втория куплет" вече гласа не ми звучи чуждо на музиката.

 

- Накрая ми хареса, панорама, глас, китара, ритъм! Направено да кажеш като студио за 100$/час.

 

Може да има разминаване при смесване на писти и затова да ми звучи като че ли се тактово закъснение. Бих се радвал ако някой ден и аз мога да запиша нещо подобно, защото ми харесва. :thumbs_up: Продължавайте в същия дух! Едно е да го измислиш, друго е за го изсвириш и изпееш. Трето е да го запишеш, четвърто е да го мастерираш. И в крайна сметка ми харесва.

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа, мерси за коментарите! Беше ми обърнато внимание, че съм объркала файла с друга версия tomato.gif( откъдето са и разминаванията) green_angel.gif. Файлът е вече подменен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://soundcloud.com/viaraivanovaonline/sun-dzu-marto-stresa-viara

 

 

Беше станала малка обърквация с линковете. Та това е официалната версия на песента засега.

 

 

 

А ето и линк към първата ни съвместна песен :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добри песни... и 2-те са доста добри.

Поздравления за ентусиазма,звука и хубавите идеи..

:thumbup:

 

Поздрави !!!!

Б.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.