Jump to content
Българският форум за музиканти

Melekh - По пътя на лявата ръка


Slipaway

Recommended Posts

Днес една от най-яките за мен български банди пусна своя първи клип и понеже едва ли някой от тях ще се сети да го представи тук, ще го направя аз. Песента е част от саундтрака на предстоящ да излезе през есента нов български филм. Видеото можете да гледате тук - http://www.melekhsofia.com/ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи си като ученическа банда, която вече се е научила да свири.

Но е в началото на пътя си и музиката им не носи нещо особено,

текста е хубав, но при това реване, естествено трябва да се чете за да се разбере,

което вече е безмислено.

За това казвам, че са в началото на обимслянето, даже едва ли обмислят какво правят, просто изразяват себе си по някакъв начин.Пиви 5150 не е решаваш фактор дали една банда е яка, нито това дали китарите стържат и вокала реве.

Рекламата спокойно може да бъде - една яка ученическа/ пост ученическа банда издаде първият си клип.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси за минуса, имаш един и ти от мен.

И моля те не ми давай оценки и не приемам това да ми казваш, кое е понятно и кое не за мен.

 

Не пиша неща, които не мисля.

Слушал съм пре много музика и толкова години, така че мога да си казвам мнението.

А ако случайно ти си правил звука на бандата, оценката не е за 6.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TONY, напоследък даваш много от себе си да сееш бисери из форума. Хайде, малко се поспри когато наистина не става дума за музика, която ти харесваш, а на други хора им е на душата. Не знам дали разбра, но с тези си мнения само дразниш и не излизаш особено компетентен, както си мислиш, че става.

 

Инак много добре са се справили хората. Пожелавам им успех!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм им правил аз звука и като цяло темата няма нищо общо със звука нито със възрастта, но явно и двете неща са причина за комплекси от твоя страна, не е изключено и това да е основателно, но независимо дали е така, не е тук мястото да ги избиваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм им правил аз звука и като цяло темата няма нищо общо със звука нито със възрастта, но явно и двете неща са причина за комплекси от твоя страна, не е изключено и това да е основателно, но независимо дали е така, не е тук мястото да ги избиваш.

 

 

Вече е смешно, да говорим за избиване на комплекси.

Не знам защо така се нахвърляте върху мен?

Какво толкова защитавате, някаква супер истина ли?

Например, изказването, че това е една от няй-яките български групи.

 

Ок, може би аз не разбирам.

Ако бяха наистина от най-яките групи, тогава няма да имат проблем да съберат 500-600 души публика поне на следващият си концерт. А не примерно 80 - 100 човека от роднини, съученици и приятели.

Срещу бандата нямам нищо против. Вярно стар метъл съм, но затова съм чул и видял доста.

И точно такова дране, ама точно по същия начин, съм чувал от ученическите банди дори и преди 90-години.

Да ме апострофирате пак?

Да кажете, че звучи супер компактно, със стегнати китари точно в десетката?

 

Какво съм виновен, че снощи слушах новата Сепултура, ами сега какво да кажа.

Не разбирам от тежка музика, тези тук са най,най- яката банда, която съм чувал.

Хайде сега пишете плюсове, поръсих си главата с пепел.

И нищо не разбирам, а Вие сте страхотни спецове, сложихте ме на място.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На мен ми харесва. Като цяло ми е малко тънък звука, има нещо не докрай изпипано, но може концептуално да е така!

Оставете Тони да си харесва или не кавото си иска. Като не му ахресва, защо трябва да му харесва?! Всеки си има мнение! Често ми прави впечетление, че всякаква градивна и не градивна критика бива смазвана тотално, което е тъпо.

Редактирано от Stivy_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stivy_K, нека има градивна критика, но докога и защо да търпим неградивната критика? Докога ще плюем по всичко дали защото не го разбираме какъвто най-вероятно е случая в тази тема или защото е различно от представите ни за яка банда. Човека пуснал темата е изрично е написал "най-яките за мен"

 

А коментара за броя хора в публиката на Мелек само затвърждава твърдението ми, че тук се дават коментари без да се знае за какво изобщо става дума. Ако TONY поне малко имаше представа щеше да си наясно, че не са mainstream банда нито целта им е да са големите звезди и да търсят одобрението на когото и да било, особено на самозвани музикални експерти. Пречи ли това, да станат любима група на някого? Независимо дали ти харесват или не, за последните 6-7 години Melekh са се утвърдили като една от най-силните групи в стила си, а стила им не е същия като този на Sepultura нито на Iron Mainden, толкова ли е трудно да го проумееш? Ако нямаш нищо смислено да кажеш по някоя тема защо бързаш да сипеш пренебрежителни забележки? За да поддържаш имиджа на много знаещ и много слушал? Ако разпиташ правилните хора ще установиш, че имиджа който поддържаш е на много заблуден.

 

Slipaway, съжалявам, но тъй като не си член на групата, според правилата не е редно да пускаш тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.