Jump to content
Българският форум за музиканти

За темите


Recommended Posts

Когато триете тема или местите, да кажете защо темата е изтрита или преместена(на ЛС)..

Защото:Пускам тема и след това се чудя къде е? Дали е изтрита дали е в друг раздел и

става досадно, знам че има правила "Ако темата ви тралалалала.. ще бъде изтрита/преместена"

но аз немога всички тези неща да ги държа в главата(има и мързеливи хора които въобще не си

правят труда да прочетат правилата, важните теми и т.н.)..

Какво мислите вие?

 

I love Rock'n'Roll

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Смятам, че щом веднъж си се съгласил с условията на форума, регистрирайки се в него, трябва да спазваш правилата. Това, че не можеш да задържиш някой нещица в главата си, сори ама си е твой проблем.

 

I love Rock'n'Roll 2

Редактирано от tsetso
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето обяснение.

Ако имаш въпроси, е даден и мейла на човека, на когото да пишеш.

Изгледай това видео. Постави се на мястото на управителя. Сега се постави на мястото на някой от админите/модераторите. Който е недоволен... знае какво да прави. :D

http://www.youtube.com/watch?v=4cLHxIaUWO0

Със здраве и умната!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли представа какво количество постове и теми се трият и местят ежедневно? Ако пишем РМ за всяка първо ще отнема УЖАСНО много време и второ ще се крашне сървъра от толкова трафик. :P

Като ти липсва нещо винаги можеш да си видиш през профила последните постове/теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Колега, вземи се научи да си използваш собствения профил, научи и няколко просто правила за пускане на тема и ще забравиш за "проблемите" си. Реално погледнато форумът ни прави на нас услуги за без $ и време за наша сметка, редно е да се съобразяваме с правилата според мен :thumbs_up:

Редактирано от buy&sell
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

Няма как да даваме обяснение защо една тема се трие, след като е очевидно. Местенето на темата също е спрямо правилата на форума и ничий мързел не е оправдание. Навремето давах обяснения и получавах псувни. Сега не давам и пак ме псуват. Изводът е един. ;) Сори, но няма как да пиша темплейти, за да уча хората да четат правилата и да ги спазват. Ако някой се вълнува защо му няма темата, нека пише на модератор, който е онлайн, за да получи обяснение, стига да има резон в това му желание и да не е относно тема от типа "Един човек пасеше тибетски якове на една поляна в Хималаите и свиреше мелодия с уста. Коя беше тази мелодия, че ми изскочи от главата?".

 

Поздрави,

Игнат

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте си направили форума, вие ще определяте правилата.

Само не правете така, че тези правила по българска традиция да се отнасят само за определени хора. Дори и модераторите трябва да се опитват да ги спазват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е. Можеш свободно да ползваш бутона "Докладвай", когато видиш нарушение от модератор/администратор. Дори е желателно. :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка. :) Не ние сме направили форума, а ние го обслужваме като модератори. Вие сте направили форума и е крайно време да го осъзнаете. Форумната инсталация отнема 15 минути при лоши атмосферни условия и никаква подготовка. Разделите се определят още известно време след това. Темите, обаче, се пишат от вас. Тоест, вие правите лицето на форума такова каквото е. Ние бършем и чистим след потребителите. Двойните стандарти е добре да се доказват когато се споменават, защото иначе това се нарича клевета. ;)

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

...аз ако може да си задам въпроса ,който имам...не ми се прави цяла тема за 1-2 въпроса ,които изискат кратък отговор.

а да ,първо...защо няма (или май не мога да намеря) някаква тема за общи въпроси?

и второ..не ,че се заяждам ,ама защо във някои раздели има по 2-3-4 хиляди теми?

малко ми е странно така...много нещо ,бе!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо: Има информационни теми.

Второ: има теми, защото хората ги пускат. Има теми, които са безсмислени и модераторите ги трият. Има теми, които биват заключвани, за да не се спами в тях. Има и такива, които примерно за 1 вечер след появяването на няколко нови теми, остават на 2ра страница и хората забравят за тях.

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът го има от 2004-та година. :) Това е достатъно да има толкова теми в някои раздели. Дори се учудвам, че са само толкова... :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ,аз принципно се радвам ,че един форум се е развил така, но все пак не трябва

ли примерно да се направи някакъв, достъпен за разглеждане, раздел ,в който да се местят

стари изчерпани теми?

Би било по удобно : ) ,отколкото да се ровя за някаква определена тема измежду 100-120 страници...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

мче ти ако търсиш нова тема, ще я намериш на първите страници, ако търсиш стара - в който и раздел да е, пак ще се ровиш с десетки ;)

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.