Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

мда, аз бре, то идеята беше да се пее ама понеже не мога и се отказах :rolleyes:

 

накрая като остана само с микрофон ше пусна една многая лета акапелно :D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаххахахах :rolleyes::):D:):D:D:D:D:D:D:D:D:D абе според мен добре обаждаш:) поне там където се чува :) давай по-смело :) имаш заложби. има хляб в тебе.....ама за сирене не знам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно ме изкефи! И като музика, и като перформанс, и като саунд. Въпреки, че саунда не е българска дума и не е звук... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, то е доста набързо ей така, има и грешчици ама ко да се праи, а днеска сутринта съм с некъв гърлобол. Иначе реших да понатоваря малко системата на 96/32 да видим как шъ съ държи и съм по-доволен от 48 :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

musicman отнесе и комбо-то и ми остана засега картата :lol: поне имам гитар риг-а за неква жица

засега - звучи обвинително :) хахаха

 

Парчето кърти мийки & цепи мрака. На мен много ми харесва. :greenball:

Таман се върнах от Канзас (там където правят Кремона & гюлова ракия ;) не другия, обикноФения) днеска и гле'й к'ъв преатен сюрприз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелелелеее майкооооооооооооооооооооуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууПеш

оууууууууууууууууууууууууу

супер е парчока вееееее,,,,,,,,ццъцъц супер Пинк Флойдско парче.....оле майко...........човекоооооооооооооооооооо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:think: ами обвинително мда :lol: , хехе, имаш ми тела и кю-то дрънни като решиш да я взимаш. @Спотлайт еееееее ти пааааааааа :) викам да има елементи от SHADE също така :D

 

радвам се че се кефите, а екс-съученика Ювиги как се изказа направо се изчервих :violin:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Пинк Флойдско наистина...направо си плаче за едно Дейвид Гилморско соло :)

супер е! :lol:

бре, аз мислех че по-пинкфлойдско звучи force the engine :think:

 

айде за визата let me know че ми писна хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, остана ми малко техника та гледам с последен дъх да позапиша тва онова http://www.cmusicforum.com/pi/visa.mp3 :)

абе видно е че квото си продал излишно е било :)

ке ла фуерса те акомпаня!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.