Jump to content
Българският форум за музиканти

Цени


Dilian Nedev

Recommended Posts

Опппааа... След малка справка ми се избистри. Искал съм да кажа hollow body :P

това демек:цък

:happy:

 

едит: еххх за една вечер два пъти ме изпреварват в пускане на мнения :P та тъй де.. изясни се 'мистерията'.. наздраве :happy:

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се изясним - нали става дума за Fender Squair Strat и пропуснах да кажа че е с капсоловани ключове.

ами много ясно ве то СКуаиер си китайския завод на Фендер(на всеки пише "Squier by Fender").

 

Абе тея в технополис разбрах ква била работата - взели два почти еднакви модела, на единия писали на етикета "Скуаер страт" и го пуснали 230лв, а другия писали "Фендер Скуаяр Страт, производител Фендер Америка" и го пуснали 320лв. Просто обират некадърни китаристи. Аз моя като си го вземах оттам(в Шумен няма другаде китари :) ) и един мангал вземаше(за някой оркестар сигурно :rolleyes: ), избрал си от 320лв, а моя поглед залепна на тая от 230лв щото беше с по як финиш и му викам "що вземаш тъс, пробва ли я дали звучи по-добре, все пак 100лв отгоре?" той ми вика "абе тая Фендер, американска, другата не я знам някаква измислена" викам си-се ми и на акъла че е Фендер, ама нищо. Между другото гаранцията ми е към РФ, демек Технополис зареждат от Райсинг Форс

 

Я кажете за Епифоун - продава ли се в българия, къде и колко пара са примерно Лес Поул, Флаийн-В, СГ, експлорер - по известните модели на Гибсон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички случаи,не си взимай китара ,без да си я чул.Ако си назад с материала,някой приятел да ти избере.. :) Фендерите(и оригиналните)звучат различно,кво да кажем за Скуайъра..,някои стават,други са за Recycle Bin. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.