Jump to content
Българският форум за музиканти

Цени


Dilian Nedev

Recommended Posts

Предлагам всеки тук да каже китара -> цена . Така търсенето ще се улесни . Цените трябва да са от реални магазини в БГ . Тъй като не съм от София и цени не помня - искам да кажете цените на следните модели и от къде са те :

 

Squier Strat

Squier Stagemaster

Squier Showmaster

Washburn (който модел се сетите)

Ibanez (които си заслужават , тях кажете)

Stagg (пак част от моделите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж за скуайър в сайта на технополис, там имат и jackson ако се не лъжа - цените там са (почти) същите като в музикалните магазини, които все още са прекалено назад с материала за да имат актуални функциониращи каталози ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Цените не са за мен , а за всички ...

 

Технополис България

Sqiuer Strat - 229.00

Squier Showmaster HSS - 349.00

Squier Showmaster HSH - 499.00

Jackson JS30 RR JS - 579.00

Jackson JS30 BK JS - 579.00

 

Следващия , моля ...

 

Едит . Цените са в български лева , с ДДС .

Редактирано от RockMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прости ми за неточността, но не помня цените до стотинката :

Squair Strat ~ 250 лв и xxxx,София, на последната спирка на метрото

Washburn N2 - 499 лв. Фактор, София, ул. Кракра (но я купих конкретната)

Washburn X series - 230 лв, Фактор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно когато минах през технополис имаха:

Squier Bullet - 250лв, 21прагчета без тремоло;

Squier Affinity Strat - 320лв, 21прагчета тремоло същото като на новите американски Стратове(с 2 болта);

Squier Strat Special (като мойта) - 230лв, с 22прагчета и тремоло като на винтидж фендер(с 6болта);

 

Магнитите на адаптерите на китарата от 320лв бяха под 3та и 4та струна бяха по-изкочили като на Фендер тексас специалс

 

Някой знае ли за кво има такива разлики в цените, а и модела, който го пише "специал" е по-евтин

 

имаше и от въпросния Джаксън и изработката му ми се стори в пъти по-смотана от на скуаярите - мястото където грифа ляга към тялото беше на криво отрязано и зееше дупка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squair Strat - 200лв в Сливен с 22 прагчета и тремоло(или поне толкова беше до скоро).

Не съм казал , че цените трябва да са до стотинката , просто така ги копирах от сайта на технополис и не съм ги махнал . Иначе браво за сега ... Поне знаем цените на скуърите . Като питат "Китара за мен" , казваме "Колко пари" , той казва "Ейси толкова" ... И ние казваме - "НА !" :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приблизително, Squier Strat(SSS) ~ 300 лв, Squier Strat (HSS) ~ 350 лв, Squier Stagemaster (не съм сигурен, че е стейджмастър, но е HH със флойд) ~ 600+ лв, Yamaha Pacifica 112 ~ 500 лв, Silvertone Les Paul ~ 660 лв. Това е Динакорд, Стара Загора. Останалите не им помня моделите.. Имаше джаксън HH с floyd за малко над 500, yamahа със HSH и флойд за малко под 1000, електроакустичен Стаг за около 600, някакъв Страт от евтините (не скуайър) за 300, и yamaha pacifica (мисля, че 121..?) за около 400 и нещо, някаква пръдня с един хъмбъкер точно в средата между края на грифа и моста с някво тремоло за около 250. И такива работи. Скъпичко е в динакорд..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приблизително, Squier Strat(SSS) ~ 300 лв, Silvertone Les Paul ~ 660 лв. Електроакустичен Стаг за около 600...

Шшшш, човек! Кви са тия цени бе! :happy: В Пловдив е в пъти по-евтино! А като гледам и в София даже цените са приблизително същите! Как 300 лв за Squier, 600 за електроакустичен Stagg и 600 лв за Silvertone!?!

 

В Пловдив - Squier Strat(SSS) ~ 250 лв, Silvertone Les Paul - 500 лв (много бързо я купиха :happy: ) и електроакустични Stagg-ове от 200 до 340 лв в зависимост от електрониката и дали е изрязана след 12-то прагче.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приблизително, Squier Strat(SSS) ~ 300 лв, Silvertone Les Paul ~ 660 лв. Електроакустичен Стаг за около 600...

Шшшш, човек! Кви са тия цени бе! :happy: В Пловдив е в пъти по-евтино! А като гледам и в София даже цените са приблизително същите! Как 300 лв за Squier, 600 за електроакустичен Stagg и 600 лв за Silvertone!?!

 

В Пловдив - Squier Strat(SSS) ~ 250 лв, Silvertone Les Paul - 500 лв (много бързо я купиха :P ) и електроакустични Stagg-ове от 200 до 340 лв в зависимост от електрониката и дали е изрязана след 12-то прагче.

Знам :happy:

Хм.. може би някой от нас двамата бърка понятието 'електроакустична китара' :think: . Това което имам впредвид е електрическа китара само че с кухо тяло, дебело колкото класическа китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което имам впредвид е електрическа китара само че с кухо тяло, дебело колкото класическа китара.

 

Е, аз разбирам това под електроакустична... :happy:

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което имам впредвид е електрическа китара само че с кухо тяло, дебело колкото класическа китара.

 

Е, аз разбирам това под електроакустична... :happy:

Това е верният отговор . Иначе това , което колегата описва е hollow body guitar :

gibtalfar002.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.