Jump to content
Българският форум за музиканти

Свирене на ПЦ


Bear

Recommended Posts

:blink: Търсих, ама не намерих :wall: . Распнете ме ако искате, говоря сериозно ;) .

Искам обяснение за една програмка ако някой я използва и и разбира.

Името е Guitar Rig. Много готина :D ама като я пусна и дръпна струните и се чува само шумолене от рода на зленастроена радиостанция и тва е при всички ефекти от самата програма ;) . По принцип си вкл. китарата в буксата за микрофона всичко е наред и с други програми нямам такива проблеми, а и компа ми е новичък. Подозирам че тряа да си вкл. китарата към USB штото ми иска такъв тест ама за тва ще мисля като чуя някое друго мнение.

А ако искате може да препоръчате и някоя друга програмка дето вади ХУБАВ и ЯСЕН звук :D и има някои друг хубав ефект.

А и да не забравите да ми кажете за коя версия на програмата става въпрос. моята е 2.04!

Мерси много!!! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успорвам, може би си прав, ама става въпрос за китара и едвали някой щеше да обърне внимание ако я бях сложил там :blink: Ако иска администратора да я изтрие. Съжалявам :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.