Jump to content
Българският форум за музиканти

Оригинален Фендер или не


zzchris

Recommended Posts

Тоя фендър специално и да е фалшив на снимките ше го издокарат иначе цената си му е нормална .Стандартите са по 900 и нещо лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с Айряна кефи :)

Класик вайб, поне веднъж съм попадал на по-добра бройка спрямо мексикански фендер. Иначе, като правило, мексикото би трябвало да са по-добрите.

Затова се пробва. Тук не ставаше дума за моето мнение, а просто бях насочен от доста печен колега, който ми предложи да пробвам и класик вайба и мексикото и остана само да се съглася с него. Пак казвам най-вероятно е било до конкретна бройка.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не вярвам такъв голям он-лайн търговец, като Sweetwater да продава ментета, пък и цената ми се струва резонна за мексикански Страт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1, цената си е нормална за мексикански фендър (оригинален) :)

sweetwater са доста сериозен дилър за да си позволи да продава менте. Така или иначе - има столичен магазин, добре познат на всички, в който можеш да отидеш и да си купиш какъвто искаш фендър. Поне са налични и можеш да ги пробваш. Цените им са добри и почти същото ще ти излезе ако поръчаш отнякъде и платиш транспорт (и мито и други ако е извън ЕС)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zzchris...

...ако е още на линия:

 

Има един отвлечено понятие наречено "добро възпитание".

То предполага след включването на толкова съфорумци в твоя помощ да се появиш в ефир с пост от следния род:

Пример първи : "Благодаря на всички за отделеното време и мненията Ви"

Пример втори: "Помогнахте ми, благодаря"

Пример трети (опростен вариант): "Благодаря, чао"

Става дори: "Брях, нищо не разбирате, аз знам най-добре... но благодаря все пак"

 

Горните три поста (и донякъде последният такъв) демонстрират наличието на едно още

по отвлечено понятие наричащо се "взаимно уважение".

 

Иначе, никога не е късно човек да стане за резил.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.