Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за 300 лв.


Stoyan88

Recommended Posts

Цветът е разликата :) Просто според мен излгежда по-яко :) До колкото знам във Варна няма Епифони. В Бг никъде няма да се пробват в магазин* писано е по тази тема;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме кефи, че е черничка. Как според теб може да се прецени, дали една китара е хубава или не само според снимка!?!

Много странно мнение!

Човека очевидно питаше дали някой е имал досег с китарата, а това е много масов модел и голяма част от форума е пипала такава китара.

 

Аз обаче не съм. Извинявам се за offtopic-а, но ми направи впечатление коментара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох.. свържи се с магазин Динакорд в София примерно musicworld.bg те могат да ти я поръчат от Thomman.de просто се свържи с тях, те ще ти обяснят всичко подорбно и разбрано, не се тревожи, това е. Горе долу да, добра китара за парите си, можеш да видиш дали 2ра ръка няма да излезе нещо, което все пак ще е и в България, че да можеш да го пробваш.Има си раздел във форума "продавам" където можеш да видиш обяви за китари и други неща. Можеш да пуснеш и обява в раздел "купувам" за това, което търсиш.

Успех :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще му е изгодно да купи нещо от тук защото е пълно с мизерници които си пробутват боклуците а и тук нещата 2-ра ръка е с много малка ценова разлика отколкото на новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Само от опит:

Аз исках да си купя това епифонче, супер е, успях да го пробва, но реших че за 300лв може и да изкочи нещо по-добро 2ра ръка пазено, няма да давам подробности, но ми изкочи за малко по-вече*но в моя вариант/ нови струни/някои части да сменя/ дребна работа по тялото* епито ми падаше на 350. Намерих по-добра оферта за горе долу тези $, затова написах това имах тази дилема за тази китара. Дано да съм бил полезен, че не ми е приоритет да поствам такива коментари :thumbs_up:

ПП Ваньо Show е за приятели само :hysterical::icon_shithappens:

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж китарите Корт. Те са добри за цената си! А как по точно става това с поръчването на Епи от динакорд? Аз също се интересувам от 1 Епи но не искам направо да го поръчам искам да го чуя и пипна преди това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на принципа да я пробвам,но като няма как.Незнам дали до 300 лв. cord китарите са добри,на външен вид са добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж китарите Корт. Те са добри за цената си! А как по точно става това с поръчването на Епи от динакорд? Аз също се интересувам от 1 Епи но не искам направо да го поръчам искам да го чуя и пипна преди това

http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/86159-ca-iidhuea-a-thomannde/

Тука си го пише.Във формуляра трябва да си напишеш,че първо искаш да го пробваш преди да го платиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има динакорд.Мисля да има пиша по емейла дали могат да доставят такава китара и да я пробвам преди да я платя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали до 300 лв. cord китарите са добри,на външен вид са добри

 

До 400 лева са им доста добри китарите, за ценовия си клас. Аз свиря с X-6, втора китара ми е и съм супер доволен. Можеш да сърчнеш един-два мои поста в по стари теми, подробно съм описал китарата и положителни и отрицателни(такива май неможах да намеря де) черти. Имаше също и обширна тема за китарите Cort. Можеш и нея да потърсиш. А също предимство ти е, че Cort ги има в musicworld.bg и не е нужно да чакаш доставки от чужбина и такива, а и не съм сигурен ама можеше и да може да я пробваш китарата първо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че във Варна има доста музикални магазини и в нито един ако няма китари епифон то тогава язък за магазините им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.