Jump to content
Българският форум за музиканти

Visiarts


Recommended Posts

http://shop.visiarts.net/?cPath=29_33&sort=2a&page=6 Това само онлайн магазин ли е? Имали място където може да се пробват китарите?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Магазинът" има изключително либезен support, допитай се до него за всякакви въпроси, не, че @Yves не ти отговори правилно :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм прав, но цените на тоя сайт ми се струват много странни, ето един бърз пример:

 

http://shop.visiarts.net/bg/catalog.html?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=1440&category_id=41&manufacturer_id=98

 

 

http://www.thomann.de/de/laney_lv100.htm

 

С други думи, цената на въпросното кубе в Томанн е със 100 лв по-ниска, което си е доста голяма разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазинът е само онлайн. Наистина имат добър съпорт. Velius, всеки сам решава от къде да пазарува, а да си гласуваш сам на коментарите е доста нелепичко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Точно затова дадох примера,за да може всеки да реши къде да пазарува,нима не е в полза на колегите?

Редактирано от Velius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май винаги четеш заглавията по свой начин. :) Ако искаш отвори тема, в която да опишеш как от томан всичко е най-достъпно и евтино, но тук темата е за друго. :) Понеже винаги ми цъкаш по един минус на коментарите, щом ти доставя удоволствие потърси всичките ми коментари и ме докарай до -3000 рейтинг. За мен ще бъде чест да знам, че така цениш моята светла личност. :) Дотук виждам само как биеш тъпана, че не знам кой магазин бил зле, защото китара струвала 2500лв., а от Амазон излиза 900 долара и че от там ще я купуваш, защото в БГ магазините ни са зле. После странно как долита доклад за твое лично съобщение как пазариш китара за 400лв., защото ти била "отпаднала една сделка". Имам едно питане към теб и искам да си максимално откровен с мен, защото не мога да скрия тази въпросителна в главата си. Защо така клепеш магазините ни публично във форума, после тихо се изнизваш и все едно нищо не е станало, а хората остават с грешни впечатления? Дотук никога не си бил прав и сега не си, защото вкарваш темата е офтопик, а това никак не е желателно.

 

П.П. Да не ми забравиш отрицателния вот на коментара, защото няма да мога да спя. ;) Виждам, че си нацъкал всеки свой коментар, за да премахнеш онези 60% негативен вот, който бе натрупал. :) И с този проблем ще занимая администраторите на форума утре, защото ти си явен пример за злоупотреба с тази даденост на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е добра идея да взимам китара от интернет... Искам да я пипна и да я чуя. ЗНаете ли някъде в София да се продава Epiphone Goth Explorer?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е добра идея да взимам китара от интернет... Искам да я пипна и да я чуя. ЗНаете ли някъде в София да се продава Epiphone Goth Explorer?

 

Прощавай ако греша,но нали преди по-малко от месец търсеше Jackson Kelly , а после си взе един Корт и всичко беше ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е добра идея да взимам китара от интернет... Искам да я пипна и да я чуя. ЗНаете ли някъде в София да се продава Epiphone Goth Explorer?

 

Прощавай ако греша,но нали преди по-малко от месец търсеше Jackson Kelly , а после си взе един Корт и всичко беше ок?

 

Още не съм купил китара.. Отказах се от келито сега се колебая м/у Корт KX1Q и Epiphone Goth Explorer. Корта съм го пробвал и съм много доволен но експлорера кърти бих искал и него да го пробвам честно казано го предпочитам като външен вид пред корта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това само онлайн магазин ли е? Имали място където може да се пробват китарите?

 

Човекът, който стои зад този магазин е член на форума.

Ако някой модератор прецени, нека ти каже кой му е ник-нейма.

Аз в момента не си го спомням.

 

п.с. - преди не купувах нищо втора употреба, защото ме беше страх.

Сега предпочитам да пазарувам предимно втора употреба неща и съм много доволен - марково и изгодно. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа за втората употреба - всичките ми китари са втора ръка.

Предимствата за мен са, че ако е имало дефекти то до 2-3 години би трябвало да са се проявили. Освен това е много по-изгодно като съотношение цена/качество.

А сега по време на кризата направо е рай за хората с пари, които си търсят инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Човекът, който стои зад този магазин е член на форума.

Ако някой модератор прецени, нека ти каже кой му е ник-нейма.

Аз в момента не си го спомням.

 

Да, и аз установих, че модераторите тук лобират за някои нашенски магазини и ме бяха взели на мушка, понеже си позволих да изкажа собствено мнение относно цените им - два пъти досега ме банват и ми шибат яко минуси, сякаш това ще ми съсипе живота :hysterical:

 

Ама какво да се прави, дай на мижитурката малко власт и му гледай сеира :greenball:

Редактирано от Velius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа за втората употреба - всичките ми китари са втора ръка.

Предимствата за мен са, че ако е имало дефекти то до 2-3 години би трябвало да са се проявили. Освен това е много по-изгодно като съотношение цена/качество.

А сега по време на кризата направо е рай за хората с пари, които си търсят инструмент.

 

Съгласен съм за това държа око на форума Продавам :) Понякога се появяват супер изгодни обяви :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама какво да се прави, дай на мижитурката малко власт и му гледай сеира :greenball:

 

Ми как няма да те банват? Същото е като във футбола - червен картон за обида на съдията. На който не му изнася просто не купува и това е. Като му се чака на някой да му дойдат нещата от Томан 2-3 седмици да чака. Аз обикновено съм припрян и като си навия нещо на пръста го купувам веднага. След като visiarts могат да си позволят да поддържат такива наличности, и да доставят в рамките на 1 ден си е тяхно право на какви цени ще продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.